آستاراخانفرمانده امی شهرستان ري زاز انتقام دو نفر كه اقدام به پرتاب سنگ به سمت

به گزارش ایسنا، پنجشنبه شب گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن از رانندگان خودروهای سنگین و سبک عبوری در بزرگراه غدیر از پرتاب سنگ به سمت خودروهای خود خبر داده و از این موضوع انتقاد کرده بودند; سنگاپور و مردم جهان در میان آن هستند.

درپی انتشار این ویدیو نیز مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت به ایسنا اعلام کرد: «تیمی از مأموران پلیس پلیس و مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ به این موضوع دستور کار خود را می دهند و در همان دقایق اولیه به سرنخ هایی از عوامل این اقدام دست یافته اند. و یکی از مهم ترین افراد دنیا همین است.”

حالا امروز خبر رسیده است که پلیس دو نفر با دلیل پرتاب سنگ به سمت خودروهای عبوری در این حوزه بازد موضوعی که سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده مدیریت ویژه شهر ری آن را اعلام کرد و گفت: در پی وقوع حادثه سنگ پرانی در اتوبان غدیر به دستور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس های تخصصی، ایگان امداد و فرماندهی شهرستان. شما می توانید این کار را انجام دهید و می توانید نتایج کار خود را ببینید و می توانید از آنها استفاده کنید.

وی افزود: مشتریان در بازجویی های صورت گرفته با مخالفت و پشیمانی از اقدام نابخردانه خود اعتراف کردند که صرفا برای سرگرمی و بدون انگیزه قبلی دست به این اقدام زده اند و هرگز نمی کنند به این سرعت توسط پلیس دستگیر می شوند.

پیش از این نیز در دی ماه امسال، مردی که با پرتاب سنگ در برخی از بزرگراههای تهران منجر به مرگ دو تن و آسیب دیدگی به چند عبوری شده بود، متوقف شد. من یک ایده خوب به شما خواهم داد و آن را به شما خواهم داد.

همچنین در همان سردار حسین رحیمی، رئیس جمهور مرکزی پایتخت نیز از دستگیری 10 نفر در رابطه با سنگ پرانی در بزرگ های تهران خبر داده و گفته است که «بعد از اولین حادثه نگاه ما در حوزه گشت های مدیریتی تغییر کرد و علاوه بر آن بر روی مدیریت و ترافیک. ، موضوع مراقبت از رفتارها و افراد و مشکوک ها در حوزه های بزرگراهی و پلها و … نیز در دستور کار تمامی واحدهای گشتی و حتی گشت های پلیس راهور قرار گرفت.

ما دستورات قبلی را صادر و مراقبت های ویژه از سوی گشت ها و ماموران ما در حال انجام است تا علاوه بر کار نظارت بر مدیریت، مراقبت و ایمنی هم در این مسیرها وجود داشته باشد. »

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances