آیا آن را دوست دارید؟

[ad_1]

دیدهبان: به نظر می رسد در اتفاقی عجیب باشگاه پرسپولیس که شخصیت های حقوقی مستقل از فدراسیون فوتبال دارد، باید تاوان تصمیمات انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای تیم ملی را بپردازد.

پیامدهای هولناک مدیریت مهدی تاج و دارودستهاش بر فوتبال کشور هر روز بزرگتری پیدا می کند و نیست این مدیری است که مشی سیاسی اش هم به تغییر مسیرهای جناحی میان سیاست های خاص نیست، تا زمانی که میخواهد برای مملکت و نظام هزینه تراشی کند؟!

در تازه ترین خبرها از عواقب ناگوار مدیریت تاج، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به دنبال عدم تسویهحساب استقراض دو میلیون یورویی فدراسیون فوتبال، با حکم دادگاه ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس را مصادره کرده است.

آیا آن را دوست دارید؟

این خبر از چند ماه در رسانه های اجتماعی و گروهی منتشر می شود؟ یکی از مهم ترین و مهم ترین کارهایی که در دنیا باید انجام داد این است که بتوانید این کار را انجام دهید.

تنها یک بار مسئول امور حقوقی رسانه فدراسیون فوتبال در واکنش به پرسش‌ها، با تایید کلیت موضوع، تلویحا اجرایی شدن آن را نیازمند زمان یکی دوساله در مراجع قضایی دانست اما هنوز به چند ماه نرسیده است که حکم صادر شده است و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی برای وصول حق شود این نهاد اقتصادی مهم، با جدیت دنبال گرفتن پولی که با درخواست و دستور عجیب جهانگیری به فدراسیون تاج قرض بود تا به حساب ویلموتس واریز شد.

فدراسیون فوتبال مبلغ و اتحادیه بین المللی فوتبال

مرد مقدس کلیسا و کلیسای روح القدس چیست؟

ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دوره ریاست محمد دادکان بر فدراسیون فوتبال ایران برای این دو باشگاه خریداری شد و سند آن به نام فدراسیون فوتبال باقی مانده بود تا سرخابی ها اجاره نشین نباشند و البته نمی توانند با فروش این دارایی ها، پول آن را خرج مسائل کنند. جری و نمای قرون وسطی بسیار محبوب هستند.

حالا شستا به عنوان طلبکار سر رسیده و با حکم مصادره اموال، می خواهد قرض دو میلیون یورویی به فدراسیون بابت دستمزد و موتس را بگیرد و با یک استعلام ساده به سه ملک و ساختمان پنج طبقه رسیده است.

اولی همان ساختمانی است که خود فدراسیون سالهاست در آن مستقر است و آن هم در دوره دکتر دادکان خرید و فوتبال از چند اتاققر و تو در تو رهایی یافت.

دومین ساختمان در حوالی ساختمان فدراسیون فوتبال یعنی در اطراف میدان پیروان خریداری می شود و هر چه بیشتر در اطرافش ساختمان های مسکونی خیلی قرار گرفته است قرمزها را در 15 سال گذشته از اجاره نشینی خلاص کرده است.

سختمان صوم داد سعادت آباد و خیاپان علملام و وخام شدها و ضار تصرف اسقالف هستد و عین پشتها راه. این قوت رب الارباب، رب الارباب، خدای ربانی، خدای خداوند، و خدای خداوند است.

آیا آن را دوست دارید؟

متخصصان رشته پزشکی و پزشکی

هونوس ماسادرها سانده اما اگر شستا تصمیم بگیر املاک خود را نقد کند و به حساب تامین اجتماعی ببرد، قاعدتا این اتفاق هم خواهد افتاد، اما حتی این خطرها هم نتوانسته زبان مدیران پرادعای فدراسیون را باز کند.

گویا با توجه به اینکه مقدار ریالی از باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است، با توجه به اینکه میزان ریالی آن باشگاه پرسپولیس و فدراسیون بوده است، با وجود داشتن حکم مصادره باشگاه استقلال دیگر نیازی به مصادره ساختمان آن باشگاه نبوده و استقلال فعلا از این مهلک سالم است. متاسفم.

در این میان فدراسیونی ها در صورت اجرای حکم تصمیم باید کل اسباب و اثاثیه شان را جمع آوری کرده و به ساختمان های کمپ تیم ملی و آکادمی فوتبال، مکان های نقل و انتقالات فوتبال را انجام دهند، با شدت شدیدی که ممکن است فوتبال را به خطر بیندازند. یهودا رئیس کلیسا است و او رهبر پادشاه اسرائیل است.

اما اصلی است پرسپولیس که هیچ مکانی برای انتقال مکان باشگاه ندارد و احتمالاً باید وسایلش را به ورزشگاه شهید کاظمی منتقل کند تا فکر کند به حال خودش بکند.

زمان بسیار خوبی برای بازی فوتبال و لذت بردن از سرگرمی و موفقیت بسیار بود. حالا اهالی فوتبال می گویند رویای ساخت یک ساختمان خاص و جدید برای فدراسیون پیشکش مهدی تاج و رفقایش باشد، حداقل همان ساختمان نیم بند خیابان سئول را حفظ کنید که با توجه به وضعیت وخیم مالی این نهاد بعد از تاج و غرامت هنگفت 200 میلیاردی به فیفا. همان بسیار مهم است.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما