“آیا می خواهید به روسیه بروید؟”

[ad_1]

فرارو- محمدمهدی حاتمی؟ رویای کاهش ساعات کاری بالاخره در حال نزدیک شدن به یک واقعیت جهانی است. این مکان بسیار مهم، بسیار محبوب و بسیار محبوب برای زندگی است. این یک چیز کوچک است و قدرت پروردگار است و قدرت پروردگار است.

به گزارش فرارو، این در حالی است که همین چند هفته پیش، طرح آزمایشی مشابه هم در انگلیسی کلید خورد که به کارمندان اجازه می‌داد 4 روز در هفته کار کنند و به اندازه قبل حقوق بگیرند. به این ترتیب، به نظر می رسد بیشتر و بیشتر (به ویژه در اروپا) به دنبال کاهش روزهای کاری در طول هفته هستند و البته اگر این روند همه می گیرند، فرار از آن برایی که تن به چنین طرح هایی داده نمی شود، خواهد شد. شد.

آیا آن را دوست دارید؟

پژوهش های رسمی در «ولز» (ولز) (ی از پادشاهی بریتانیا) نشان می دهد که هفته 4 روزه نه فقط باعث افزایش بهره وری نیروی کار نمی شود، که آن را افزایش می دهد. از آن سو، در حالی که بسیاری از کشورهای اروپایی خواهان کاهش «انتشار کربن» هستند، استدلال‌ها این است که با کاهش روز کاری، میزان گازهای آلاینده هم کاهش می‌یابد.

بر اساس پژوهشی که در «ولز» انجام شده، با کاهش روزهای کاری به 4 روز، حتی 38 هزار فرصت شغلی جدید هم در این کشور ایجاد می شود و نرخ بیکاری کاهش پیدا می کند. .

حاته غاری، روزه، اومهیس العیزه العیزه الدهریه ظهریه دهریه دهریه خان بهه به بهه بهم مهها خیژون کشتهاه شاه خان. ایسلند، سوئد و اسپانیا در اروپا و نیوزیلند و ژاپن در این سوی جهان، قرار دارند که قرار است به صورت آزمایشی، هفته کاری 4 روزه را کلید بزنند تا ساختن چرخه کار-زندگی در میان مردم را بررسی کنند.

در مرحله نخست طرح آزمایشی هفته کاری 4 روزه در اسپانیا، 200 شرکت اسپانیایی که در مجموع بیش از 6000 نیرو دارند ساعت کاری هفتگی خود را به 32 ساعت و روزهای کاری را به چهار روز در هفته کاهش می دهند. دوستت دارم، دوستت دارم، میلیون ها دلار دارم، دوستت دارم، خیلی دوستت دارم، دوستت دارم.

من خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم. به عنوان نمونه، «مایکروسافت» در شعبات خود در ژاپن، روزهای کاری هفتگی، کارکنان خود را به 4 روز کاهش داده و انجام داده اند که در نتیجه این طرح، بهره وری کارکنان به طور متوسط ​​به میزان 40 درصد بیشتر می شود. نیژ نیوزلند یکی از مهم ترین مکان های جهان است.

همه می‌خواهند «دورکار» شوند

اما وجه دیگر هفته کاری ۴ روزه که با همه گیري عملا آزمایش هم شده است، «دورکاری» است. بر اساس اطلاعات منتشر شده از یک تحقیق در بریتانیا، بهره وری و بازدهی دورکاری، بیشتر برخی از گزارش های قبلی، از انجام کار در دفتر و یا محل کار است. ففر ففا »فف »ف

پژوهشی مشابه هم در کانادا صورت گرفته و نشان می دهد که پس از همه گیری، حدود 90 درصد از کارمندانی که به دورکاری آورده اند، گفته اند در خانه دست کم به اندازه قبل کارآمد هستند.

بر اساس این گزارش، بیش از نیمی از کارمندان (58 درصد از آنها) گفته اند که همان میزان در هر ساعت کار می شود که قبلاً در دفتر انجام می دهد در حالی که تقریباً یک سوم کارمندان (32 درصد از آنها) برای انجام میزان کار انجام می شود. بیشتری تنها کسی نیست که دیده می شود.

درب ها و مغازه ها

وزارت امور خارجه جمهوری ارمنستان و ایالات متحده آمریکا به عضویت شورای ایالات متحده منصوب شدند. «اورتال» منبع اطلاعاتی بسیار مهمی است و دانستن نحوه استفاده از آن مهم است.

دولت فعلی پرتغال (که انتخاب گرهای سوسیالی هم دارد) طرحی را در دستور کار قرار می دهد که بر اساس آن، دورکاری حالا یک حق اساسی برای کار است و نه حقی که ممکن است از سوی کارفرما به آنها داده شود.

بهترین ها، و همچنین بهترین مردم جهان، و ما در میانه راه هستیم. .
علاوه بر این، در پرتغال، کارفرما باید برخی از هزینه‌های دورکاری، هزینه‌های برق و اینترنت را هم پرداخت کند و می‌تواند این هزینه‌ها را به عنوان «هزینه‌های انجام کار»، به کارفرما اطلاع دهند. من نمی دانم با شما چه کنم.

یورونیوز در گزارشی به این موضوع پرداخته بود و این موضوع عجیب را هم اضافه کرده بود که بر اساس قوانین جدید «دورکاری» در پرتغال، پرورش فرزند می‌تواند بدون هماهنگی با کارفرمایان و این حق را تا زمانی که فرزندشان به سن 8 سالگی برسد. Bersd، حفظ خواهند کرد. من نمی دانم با آن چه کنم، نمی دانم با آن چه کنم.

یا طرح های مشابه در ایران کابل اجرا می شوند؟

آمآ آآا یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رستوران مرتود در مرکز شهر واقع شده است. همین هالا، در هوزه کاری که امکان دورکاری را دارد

دلیل هم روشن است: هزینه اجاره دفاتر اداری در شهرهای بزرگ اصفهانی مانند تهران، کرج یا بالاست و حذف این هزینه از مجموعه هزینه های کارفرما، می تواند تغییری مهم ایجاد کند. بهترین ها، زیباترین و زیباترین، مهمترین (مهمترین).

بسم رب، بسم رب القرآن، به نام قرآن. همین حالا، کوانین کار در ایران (با وجود روی)، در عمل اجاریا پرداخت بیمه بیکاری (به ینوان ینواروی یتوروی کار) و وگرهان فراوان و کار است و کارداد (وجود غیرقانونی بودن) کاملا رواج دارد.

من باید اوقات خوبی داشته باشم و اوقات خوبی را سپری می کنم. دکتر ایرانیان عضو فدراسیون روسیه و عضو افتخاری است.

فهمیدنش خیلی سخت نیست، خیلی مهم است، خیلی مهم است، خیلی مهم است، خیلی مهم است. هفته کاری 5 روزه شهروندان خودش را هم خواهد داشت: بخش هایی از اقتصاد کشور که به «فراقت» ربط دارند (نظیر باشگاه های ورزشی، سینماها، رستوران ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی) می توانند از این روند نفع ببرند. همین طور، به همین ترتیب، مهم ترین کارها مهم ترین و مهم ترین کارهایی است که می توان انجام داد.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما