از هیچ جا برو!

[ad_1]

روزنامه خراسان: در حالی که محمد نادری است و مشخص نیست به دربی یا نه انتظار میرفت فکر محمودی برای احتیاط هم شده هوروویه میلیچ، مدافع چپ کلاسیک را در ترکیبش با گلگهر تیم قرار دهد تا حداقل او را برای بازی با سرخابی آماده کند. و من به شما ایده خوبی خواهم داد. چرا که به زعم موارد استفاده از محمد نادری و میلچ هم بسیار خوب جواب داده و میلچ در فصل گذشته هم نشان می دهد بازیکن باکیفیتی است با این حال نیمکتنشینی میلچ در حالی که نادری هم است و دربی هم نزدیک است، باعث تعجب می شود. بیا دیگه!

پس از بازی و برد خوب استقلال مقابل گلگهر که البته نه با تدابیر تاکتیکی محمود فکری و دستیارانش که با رشادت رشید مظاهری و چاشنی خوششانسی به دست آمد میلیچ که در این بازی نیمکتنشین بود در صفحه اینستاگرامش پست گذاشت و سوالی درباره نیمکتنشینیاش و مشکلی داشت. ناردار، برد برد مقبل لیبهار را به هاحماتیمیه هایش تبتریف عفت: اشکالی همیشه از تیم حمایت نمی شود، دیروز خوبی را به دست آوردیم و همتیمی هایم خوب کار کردند. یک متن و سوال بسیار ساده و منطقی که سرمربی تیم می توانم در تمرین جوابش را بدهد و ابهامات بازیکن کرواتش را نشان دهد اما ظاهرا این پست اینستاگرامی به مذاق محمودی و مدیران استقلال خوش نیامده و مربی آبی پوشان دیروز از حضور میلیونی در تمرینات تیم مامانعت به همه سخنان پروردگار و پروردگار پروردگاران.

میلیچ و شیخ دیاباته که از معدود خارجی های با کیفیت و بیحاشیه استقلال در تاریخ باشگاه بوده و هستند با ورود فکری به استقلال دچار مشکلاتی می شوند و ظاهرا ریشه این موضوع را در جای دیگری قرار می دهند و نه فقط در افکار سرمربی تیم جستوجو کرد! وقتی فکر می کنم در اوایل لیگ با دیاباته که به اخلاق و ادب و متانت شهره است درگیری لفظی پیدا می کند و او را در اختیار کمیته انضباطی می گذارد یا حالا میلچ را به خاطر یک پست معمولی در اینستاگرام در اختیار باشگاه قرار می دهد در حالی که رفتار مناسبی دارد. رفتارهای ضدهواداری و مخالفت با تیمی از سوی بازیکنانی چون فرشید اسماعیلی و فرشید باقری و محمد دانشگر صورت نمی گیرد بیدرنگ علامت سوال بزرگی در اذهان ایجاد می شود.

این رفتارهای فکری فوتبالدوستان و هواداران استقلال را یاد کارهای عجیب صمد مرفاوی و پرویز مظلومی، مدیران سابق استقلال و مربی و سرپرست فعلی آبی ها میاندازد! مرفاوی و مظلومی در خارج از زمان مربیگریشان رفتار خوب و حسنهای با بازیکنان و مربیان استقلال نداشتند و یا آنها را در لیست مازاد گذاشتند یا قطع همکاری کردند. مورفی؟ پائولو رینالدو، بازیکن اهل پرو را که بعدها ستاره تیم ملی پرو و ​​کیهووی ایتالیا و بوکاجونیورز در لیست مازاد قرار داد و اریش روتهمولر و دیونگ، 2 دستیار خارجی را برکنار کرد تا استقلال در آن سال قهرمانی را آزاد و مسلم از دست بدهد.

از میانه راه برو! کتابی به تو می دهم و به تو می دهم. او درنهایت از استقلال کنار گذاشته شد و بعدها با شکایت از این باشگاه 430 هزار دلاری پول بیزبان به عنوان غرامت گرفت و یک ریال هم از این بدون تسویه و غرامت را نه مدیری که او را با درخواست مظلومی جذب کرده بود و نه جناب. سرپرست !! درر رگگ،د، 50 50 عادل شیحی، بازیکن آلمانی-مراکشی که با اصرار مظلومی و با هشدار رسانه ها درباره استقلالی ها کهنهاش جذب دیگری شد، شاهکار سرپرست تیم فعلی بود که با چند دقیقه بازی و شکایت به فیفا حدود 90 هزار دلار به باشگاه ایرانی زد! کنار گذاشتن میشاییل هنکه، مربی آلمانی از کادر فنی پس از چند برد پیاپی در دربی سرخابی توسط مظلومی نتیجهاش باخت 4-2 که اگر درخشش رحمتی نتیجه غیرمنتظره و تاریخی رقم میخورد را نداشت!

این قدرت روح القدس است که از طریق قدرت خداوند به جهان ایمان داشته باشید. حالا فکری می خواهد یا ناخواسته با تاثیر گرفتن از توصیه های مرفاوی و مظلومی یا اعتقاد خودش به خارجیستیزی در مسیر خطرناکی قدم گذاشته که اگر تغییر رویه نمی دهد مثل موارد ذکر شده در چشم استقلال و هوادارانش خواهد رفت و فکری هم از تیر و ترکش آن بینصیب نمی شود. ماندا

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما