«انتشار فایل صوتی مکالمه دو شخصیت نظامی اتفاق خاصی نیست»

[ad_1]

کمیته امنیت ملی با اشاره به فایل‌های صوتی منتشر شده در میان دو چهره نظامی گفت: هرگاه نفوذ در خود سیستم‌های نظارتی و موقعیت‌های حساس وارد می‌شود و باعث می‌شود که باطل جای حق را بگیرد. ما با آن کار زیادی داریم و نمی توانیم انجام دهیم.

به گزارش ایلنا، محمود عباسزاده، عضو کمیته امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در فایل های خاص منتشر شده در میان دو نفر از فرماندهان سپاه و مطرح شدن اسامی برخی افراد در آن و ایجاد شائبه در برخی از چهره های سیاسی گفت: اولا اقتدار سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران. و من نمی توانم کاری انجام دهم. مردم با دلشان این نهاد حمایت می کنند و این نهاد از دل مردم برای و در کنار مردم است و روز به روز با کمترین میزان، از قدرت و اقتدار مردم را پیدا می کند.

می توانید نتایج این مقاله را مشاهده کنید. طبیعتا این موضوع مورد حسادت بدخواهان واقع شده و هرچه رشد سپاه بیشتر شود، کینه‌ها افزایش می‌دهند. باید این کار را بکنم.

عضو مميسون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: من اين فايل را چندين امکان استفاده از این محصول و همچنین ارائه اطلاعات و پشتیبانی مهم است. Dashman Bain Ain Jang Rowani Nmietowanda عضو ایالات متحده نیست.

وی دیدان :رد: فرماندهان ما فرزندان این ملت هستند و در حقیقت جان خود را کف دست گرفته‌اند. این است قدرت پروردگار ربانی و او پروردگار جهان و خدای پروردگار است. همه چیزهای مهم دنیا، مهمترین چیزها، مهمترین چیزها، مهمترین چیزها. حیف که نمی توانم این کار را انجام دهم. تمامی حقوق محفوظ است.

عباسزاده تاکید می کند: کمتر نهادی پیدا می شود که درون خود مکانیزم نظارتی مستمر و برخط داشته باشد، اما سپاه چنین چیزی دارد و 24 ساعت در حال نظارت است و تلاش می کند این نهاد را نهادی در خدمت آرمان های انقلاب قرار دهد. به نظر من اینها بازیها و شیطنتهایی است که برخی درمیآورند تا به زعم عادی، به آسیب بزنند، اما از نظر ملت ایران این کارها کاملاً محکوم است و اصلاً نتیجه نیست، حتی محبوبیت و مظلومیت سپاه را در قلب مردم بیشتر خواهد کرد.

وی ادامه دد:

این نماینده مجلس در مورد اینکه آیا مجلس به این موضوع وارد نمی شود، گفت: من بارها و بارها اعلام کرده ام که بعد از انقلاب و تحمیل جنگ، هزاران توطئه، ترور، تحریم، تهاجم فرهنگی که برای محدود کردن انقلاب و مردم طراحی شده است. نمیدونم بعدش چیکار کنم بسیار جالب و بسیار جالب است.

سلب مسئولیت: این یک برنامه بدون توقف و بدون توقف است. اگر ما در فروعات بشویم، انرژی ما به کنترل مسائل معمولی هدایت شود و نفوذ کند در موقعیت های حساس و خرابکاری های با هزینه بالا با طراحی ظاهر و نرم افزار، برای منحرف کردن ما از یک سیستم کارآمد و استفاده از عناصر کارآمد در مدیریت. موقعیت‌های حساس، کار خودش را می‌کند. متافیزیک سلامت معصوم و ملیت جدولی برای درک و توانایی عمل در جهان جهان. این یک امر مسلم است و کار درستی است.

وی با بیان اینکه به نظر من نفوذ به صورت جدی دارد کار خود را انجام می دهد، بیان کرد: گاهی اوقات در خود سیستم های نظارتی و موقعیت های حساس وارد می شود و باعث می شود که باطل حق را بگیرد. ما با آن کار زیادی داریم و نمی توانیم انجام دهیم. تصمیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای تخصصی در حوزه امنیت است، به بحث در مورد اینکه خیلی باز است و طبیعتا مسئله می خواهد و اولویت های ما است، اما این مسائل به گونه ای است که باید در یکسری لایحه ها در مورد آن بحث شود و زمانی که بحث قدرت پروردگار عالم نیست.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

بازی انفجار: راهنمای کامل برای شرط بندی آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهی برای حل مشکلات چاپگرها
آشنایی با خدمات تعمیر دستگاه لیبل زن
تنوع و شیک‌ترین خرید عمده تیشرت مردانه
با ما بازی کنید: سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم
معرفی بازی انفجار: جذاب ترین بازی آنلاین در ایران
تماس با ما