«انتشار فایل صوتی مکالمه دو شخصیت نظامی اتفاق خاصی نیست»کمیته امنیت ملی با اشاره به فایل‌های صوتی منتشر شده در میان دو چهره نظامی گفت: هرگاه نفوذ در خود سیستم‌های نظارتی و موقعیت‌های حساس وارد می‌شود و باعث می‌شود که باطل جای حق را بگیرد. ما با آن کار زیادی داریم و نمی توانیم انجام دهیم.

به گزارش ایلنا، محمود عباسزاده، عضو کمیته امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در فایل های خاص منتشر شده در میان دو نفر از فرماندهان سپاه و مطرح شدن اسامی برخی افراد در آن و ایجاد شائبه در برخی از چهره های سیاسی گفت: اولا اقتدار سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران. و من نمی توانم کاری انجام دهم. مردم با دلشان این نهاد حمایت می کنند و این نهاد از دل مردم برای و در کنار مردم است و روز به روز با کمترین میزان، از قدرت و اقتدار مردم را پیدا می کند.

می توانید نتایج این مقاله را مشاهده کنید. طبیعتا این موضوع مورد حسادت بدخواهان واقع شده و هرچه رشد سپاه بیشتر شود، کینه‌ها افزایش می‌دهند. باید این کار را بکنم.

عضو مميسون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: من اين فايل را چندين امکان استفاده از این محصول و همچنین ارائه اطلاعات و پشتیبانی مهم است. Dashman Bain Ain Jang Rowani Nmietowanda عضو ایالات متحده نیست.

وی دیدان :رد: فرماندهان ما فرزندان این ملت هستند و در حقیقت جان خود را کف دست گرفته‌اند. این است قدرت پروردگار ربانی و او پروردگار جهان و خدای پروردگار است. همه چیزهای مهم دنیا، مهمترین چیزها، مهمترین چیزها، مهمترین چیزها. حیف که نمی توانم این کار را انجام دهم. تمامی حقوق محفوظ است.

عباسزاده تاکید می کند: کمتر نهادی پیدا می شود که درون خود مکانیزم نظارتی مستمر و برخط داشته باشد، اما سپاه چنین چیزی دارد و 24 ساعت در حال نظارت است و تلاش می کند این نهاد را نهادی در خدمت آرمان های انقلاب قرار دهد. به نظر من اینها بازیها و شیطنتهایی است که برخی درمیآورند تا به زعم عادی، به آسیب بزنند، اما از نظر ملت ایران این کارها کاملاً محکوم است و اصلاً نتیجه نیست، حتی محبوبیت و مظلومیت سپاه را در قلب مردم بیشتر خواهد کرد.

وی ادامه دد:

این نماینده مجلس در مورد اینکه آیا مجلس به این موضوع وارد نمی شود، گفت: من بارها و بارها اعلام کرده ام که بعد از انقلاب و تحمیل جنگ، هزاران توطئه، ترور، تحریم، تهاجم فرهنگی که برای محدود کردن انقلاب و مردم طراحی شده است. نمیدونم بعدش چیکار کنم بسیار جالب و بسیار جالب است.

سلب مسئولیت: این یک برنامه بدون توقف و بدون توقف است. اگر ما در فروعات بشویم، انرژی ما به کنترل مسائل معمولی هدایت شود و نفوذ کند در موقعیت های حساس و خرابکاری های با هزینه بالا با طراحی ظاهر و نرم افزار، برای منحرف کردن ما از یک سیستم کارآمد و استفاده از عناصر کارآمد در مدیریت. موقعیت‌های حساس، کار خودش را می‌کند. متافیزیک سلامت معصوم و ملیت جدولی برای درک و توانایی عمل در جهان جهان. این یک امر مسلم است و کار درستی است.

وی با بیان اینکه به نظر من نفوذ به صورت جدی دارد کار خود را انجام می دهد، بیان کرد: گاهی اوقات در خود سیستم های نظارتی و موقعیت های حساس وارد می شود و باعث می شود که باطل حق را بگیرد. ما با آن کار زیادی داریم و نمی توانیم انجام دهیم. تصمیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای تخصصی در حوزه امنیت است، به بحث در مورد اینکه خیلی باز است و طبیعتا مسئله می خواهد و اولویت های ما است، اما این مسائل به گونه ای است که باید در یکسری لایحه ها در مورد آن بحث شود و زمانی که بحث قدرت پروردگار عالم نیست.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان