اینستاگرام حتی از چهره سلیمان هم می ترسد!

[ad_1]

ایسنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت وی را در شرایطی جشن می گیریم که سازهای نواستعماری آمریکا مانند اینستاگرام حتی از انتشار هراس دارند. سلیمانی!”

متن پیام سردار گلمرضا جلالی به این شرح است: «خیلی ها سردار سلیمانی را به عنوان یک فرمانده برجسته در محور مقاومت می شناسند. البته این درست است، اما حاج قاسم از آن خارج شد. او در تمام ابعاد زندگی شخصی و عمومی خود کاملاً خودساخته و پارسا بود. یعنی حاج قاسم فقط یک فرمانده نظامی و منطقه ای نبود، بلکه یک انسان خودساخته متکی بر خدا بود. سالک اللَّه … ما عمیقاً معتقدیم که راز پایداری شخصیت این سردار وارسته در دل میلیون ها انسان، خودسازی و تقوا و مراقبت مداری او بود. عزت حاج قاسم در نزد دیگران خدادادی و محصول عزم او در بهره گیری از خداوند متعال است.

ویژگی اصلی شهید سلیمانی ولایتمداری بود. حاج قاسم صرف نظر از خضوع و خضوع نسبت به خلق خدا و البته خضوع در برابر خدا، او یک انسان به تمام معنا بود. او یک سرباز واقعی برای ائمه انقلاب اسلامی بود. حاج قاسم عمروولی را مطیع می دانست و خود را مطیع ولایت فقیه می دانست. شهادت ایشان در راه تحقق آرمانها و اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران مترادف با افتخار ایشان در مصیبت ولایتمداری و ولایتمداری بود. سومین ویژگی حاج قاسم سلیمانی «قدرت در برابر دشمنان» بود. اگر این صفت حاج قاسم را با صفت پیشین او یعنی «تواضع در برابر دوستان» جمع کنیم، به توضیح آیه «و الذین اطعام الرحمن الکافرین» می رسیم.

سردار سلیمانی لحظه ای در برابر تروریست های تکفیر دشمن و دیگر نیروهای آمریکایی و رژیم اشغالگر قدس در منطقه ایستادگی نکرد و از نابودی آنها دریغ نکرد. چهارمین ویژگی حاج قاسم سلیمانی نگاه سیستماتیک و راهبردی ایشان به توسعه میدانی در منطقه بود. بر همین اساس، حاج قاسم را «مهندسی توانمند در عرصه مبارزه با دشمنان» می دانیم. «فرمانده بودن» شرط لازم «ضربه زدن به دشمن» است، اما الزاما شرط کافی نیست.

مشاهده هوشمندانه میدان نبرد، مطالعه صحنه های درگیری در آینده و حل و فصل هر جزء احتمالی، سه ویژگی است که یک «مهندس میدان نبرد» باید برای غلبه بر توطئه های خصمانه و پیروزی در میدان نبرد از آنها استفاده کند. همه این خصوصیات به بهترین وجه در حاج قاسم سلیمانی متبلور است. یکی دیگر از ویژگی های مهم سردار سلیمانی عدم تمایز بین «اقدام نظامی» و «عمل فرهنگی» در میدان جنگ بود. وی پیروزی محور مقاومت در عرصه نظامی را در جریان شکل گیری و تداوم گفتمان مقاومت رقم زد. به عبارت دیگر اقدامات دفاعی سردار سلیمانی در عرصه نظامی دارای تعهد فرهنگی و گفتمانی بود. این یکپارچگی نظامی-فرهنگی باعث شده است که امروز از یمن و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و سایر کشورها شاهد وحدت محور مقاومت و تمرکز آن بر یک هدف مشترک – «مقابله با دشمنان واقعی» باشیم.

حاج قاسم سلیمانی در قالب راهبرد مقاومت فعال بزرگترین دستاوردها را برای منطقه و جهان اسلام به دست آورده و بدترین خسارات را به دشمن وارد کرده است. همچنین باید «استراتژی مقاومت فعال» را میراث بزرگ حاج قاسم بدانیم. امروز دشمنان دیگر قادر به پرداخت بهای مقابله با جمهوری اسلامی ایران با استراتژی معقول «مقاومت فعال» نیستند. در سوی دیگر معادله، یعنی ایران اسلامی، این استراتژی در حال تبدیل شدن به قطب نما در کشور و منطقه است. «شهید سلیمانی» حتی پس از شهادت مظلومانه، محاسبات دشمنان را به هم زد.

بر خلاف محاسبات اولیه کاخ سیاه تروریسم، منطقه و بویژه عراق به جای تبدیل شدن به جولانگاه معدود عناصر خودخوان و شادمان از ماجرای شهادت سردار دهلی، بستری برای خشم مقدس و گسترده مردم شد. ملت ها علیه جنایت آمریکا ما هم در شرایطی اولین سالگرد این شهید بزرگوار را جشن می گیریم که ابزارهای استعمار مدرن و مجازی آمریکا مانند اینستاگرام حتی از انتشار تصاویر سلیمانی هراس دارند و این گواه محبوبیت قاسم سلیمانی در دل مردم است. ملت ها تشییع باشکوه سردار سلیمانی در کاظمین، بغداد، نجف و کربلا و متعاقب آن تظاهرات بی‌سابقه میلیونی مردم عراق در سال گذشته علیه ادامه رفتن اشغالگران به این کشور و منطقه، حاصل خون پاک این بزرگوار بود. و شهید مخلص بر خلاف تصور اولیه کاخ سفید، خون پاک این دو فرمانده کشته شده نه تنها موقعیت حامیان آمریکایی را در منطقه تقویت کرد، بلکه به طور معجزه آسایی به عاملی کلیدی در «خواستار خروج فوری از منطقه» تبدیل شد.

سردار سلیمانی نماد پیروزی جبهه مقاومت در منطقه است. ما از صمیم قلب معتقدیم که شهدا زنده هستند و حاج حاجیم، این شهید بزرگوار، رمز پیروزی بر تروریسم آمریکایی و صهیونیستی است. امروز صدای مقاومت را در سراسر منطقه می شنویم. صدای مقاومت هر روز بلندتر می شود و تن دشمنان را می لرزاند. در پایان با اعاده بیعت با آرمان های امام و رهبری و ادای احترام به شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت به ویژه شهید بزرگوارمان سردار حاج قاسم سلیمانی تاکید می کنیم که از نظر ما قاسم سلیمانی توسط یک جنایتکار کشته شد. ترامپ فقط تبلور بی رحمی این رژیم تروریستی بود. با آمدن بایدن، این جنایت بزرگ را فراموش نخواهیم کرد و نمی بخشیم. انتقام بزرگی از فرماندهان، مجریان و رهبران این وعده روشن جمهوری اسلامی».

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما