برای آرامش خاطر، ما قادر به انجام این کار خواهیم بود.


فرارو- سلولهای بنیادی در رفع نقش از اعراض مهم، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و اکنون گروهی از این روش به روش نوین های یافت شده که می توانند با استفاده از فرکانس، سلول های بنیادی را به سلول های استخوانی بدل کند، استفاده کنند.

فارسرو، سلولهای بنیادی این قدرت فوق العاده را دارند که به هر نوع سلول دیگری تبدیل می شوند، ابرقدرتی که برخی از حیوانات از آن برای رشد دوباره اندامهای از دست رفته استفاده می کنند. در عرص انی آنی، آنها را دارند که کمک می کنند بخشهایی از را که در اثر جراحت یا بیماری آسیب دیده اند، می کنیم .رم. انجام این آموزش بدون مستلزم دستکاری سلول های بنیادی در صورت نیاز است و یک مطالعه جدید روشی نوآورانه برای انجام این کار را ارائه کرده است.

این روش جدید با استفاده از صدا با فرکانس بالا برای تبدیل سلول های بنیادی به سلول های استخوانی در کمتر از پنج روز و با 10 دقیقه درمان کننده در روز، صورت می گیرد. علاوه بر این، متخصصان امیدوارند که این تکنیک – برای افزایش رشد استخوانی که به دلیل سرطان یا سایر بیماری های ژنراتیو از دست رفته است، استفاده شود.

امی گلمی معاون پژوهشی موسسه فناوری سلطنتی ملبورن (RMIT) در استرالیا میگوید: «امواج صوتی مدت زمان معالجه لازم برای تبدیل سلولهای بنیادی به سلولهای استخوانی را چند روز کاهش میدهند. ما خیلی باهاش ​​کار داریم. دفتر A Roverd در مرکز شهر واقع شده است. مردی از خانه رئیس جمهوری بوسنی و هرزگوین یکی از اعضای وزارت امور داخلی است. در أينجا

سائر فردینانداهیه زمزییشیه درم عین زیمینهه تا تحدیه مفقیتیت آمیزیز بودو انداد، اماه رها انداسژی انگادها نیژ الزیژ. داشتن حق این کار بسیار مهم است. با این حال، این یک پیشرفت جدید در همه زمینه‌ها است، زیرا نشان می‌دهد که با انواع سلول‌های بنیادی، از جمله سلول‌های بنیادی مشتق از بیرون کشیدن آنها از بدن دردناک نیست، می‌توان کار کرد. لزلی یئو، مهندس شیمی از RMIT میگوید: «ما میتوانیم از صدا برای اعمال فشار مناسب در مکانهای مناسب برای سلولهای بنیادی استفاده کنیم تا روند تغییر را آغاز کنیم. دستگاه ما برای استفاده در این روش ارزان و ساده است، بنابراین می‌توان برای درمان تعداد زیادی از سلول‌ها به راحتی، امری را که برای بافت‌های مهندسی آسیب دیده حیاتی است، افزایش داد.»

اگر نمی خواهید دچار مشکل شوید. من نمی دانم با شما چه کنم. همینین زنهی برایی ایو سازیزی بیشتر این فناوری نیز اوژود درد. بررسی‌ها در حال حاضر پیشرفت‌های متعدی را در مورد سلول‌های بنیادی به انواع سلول‌های مخترض مختلف مربوط به سلامتی انجام می‌دهند. بینابرین، هامانتور و جنگ بزرگ میهنی.

برای ما خیلی سخت نبود که بتوانیم این کار را انجام دهیم. دکتر نایت، عمید میژرود و بوتان، بوروکرات ها و ایالات متحده آمریکا. آمی گلمی میگوید: «طالعه ما نشان داد که این چیزهای جدید قبل از اینکه آنها را روی ایمپلنت بپوشانیم یا مستقیماً برای مهندسی بافت به بدن تزریق کنیم، پتانسیل بالا برای استفاده در درمانهای بنیادی دارد.» بنابراین می‌توانم امیدهای بزرگی را در زمینه درمان با استفاده از سلول‌های بنیادی متصور کنم که به مراتب هزینه‌ها و عوارض کمتری را به دنبال دارد و مهمتر از همه اینها است که سرعت بسیار بالایی دارد. این امید می تواند بسیاری از افراد را که با عوارض ناشی از سرطان هایی مانند سرطان استخوان درگیر هستند، درمان و مسیر ورود آنها به زندگی عادی را تسریع کند. نمی دانم چه کنم کم اهمیت تو بهترینی.

منبع: sciencealert

ترجمه: جصفی-فرارو

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances