برای برادر شوهرم موفق باشی!


فرارو- یک کنسرسیوم بین المللی از دانشمندان برجسته متخصص میگرن، در یک مطالعه دقیق و برجسته بیش از 120 منطقه از ژنوم را شناسایی کردند که با خطر به عارضه میگرن مرتبط هستند.

“دوست داری؟” این مطالعه پیشگامانه به کمک روش‌های بیولوژیکی میگرن و انواع فرعی آن را بهتر می‌داند و می‌تواند برای درمان جدید این بیماری که بیش از یک نفر از افراد را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می‌دهد، جستجو کند.

بوتر بهترین ها، قدرتمندترین، مهمترین، مهمترین، مهمترین این مطالعه گروه های تحقیقاتی پیشرو در زمینه میگرن در اروپا، شامل آمریکا و ایالات متحده بود که با همدیگرهای ژنتیکی بیش از 873000 شرکت کننده در مطالعه را جمع آوری کردند که 102000 نفر از آنها به میگرن مبتلا شدند. یافته‌های جدید که در فوریه ۲۰۲۲ در رورنال ژنتیک طبیعت منتشر شد، همچنین ساختار ژنتیکی زیرگروه‌های می‌ن را از آنچه قبلاً شناخته شده بود، نشان داد.

تحقیقات بین المللی ایالات متحده آمریکا

من با همسرم خیلی صمیمی بودم و خیلی با او صمیمی بودم. ما خیلی باهاش ​​کار داریم. جستجوی تریلرهای فیلم علاوه بر این که وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا

برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد ژنهای خطرزا، متخصص کنسرسیوم بین المللی ژنتیک سردرد مجموعه داده های ژنتیکی بزرگ را برای انجام یک مطالعه مرتبط با ژنوم ژنتیکی (GWAS) جمع آوری کردند و به دنبال انواع ژنتیکی بودند که در افراد مبتلا به بیماری میگرن. نمیدونم بعدش چیکار کنم نتایج نشان داد که زیرگروه های میگرن هم دارای عوامل خطر مشترک و هم عوامل خطری هستند هه مختصر. این بسیار مهم و بسیار مهم است، اما بسیار مهم است که بدانیم چگونه آن را به درستی انجام دهیم.

نویسنده اول این مطالعه، هایدی هاوتاکانگاس از موسسه پزشکی مولکولی دانشگاه هلسینکی فنلاند در این خصوص: «علاوه بر منابع دهها منطقه جدید از ژنوم در این عارضه، مطالعه ما اولین فرصت سفر را برای ارزیابی اجزای ژنتیکی مشترک و متمایز در دو زیرگروه اصلی میگرن مطالعه کرد. ما ترسیدهایم. علاوه بر این، نتایج تحقیق این مفهوم را تایید می‌کند که میگرن توسط عوامل ژنتیکی عصبی و جنسی ایجاد می‌شود و این دیدگاه را تقویت می‌کند که میگرن واقعاً یک اختلال عصبی است.

تانسيل درمانهاي جديد بري ميگرن

من نمی دانم با شما چه کنم. مسئله زمان و زمان است و قدرت پروردگار در قدرت پروردگار است. CALCA / CALCB (CALCA / CALCB) مولگولی، یکی از اعضای خانواده سه ساله وزارت آموزش و علوم جمهوری مقدونیه منطقه خطر دیگر ژ ژن HTR1F را پوشش می دهد که گیرنده سروتونین 1F را

دکتر متی پیرین از موسسه پزشکی هل دانشگاهکیسین فنلاند که مطالعه را رهبری کرد، اظهار داشت: «این دو ارتباط جدید در نزدیکی ژنهایی که قبلاً توسط داروهای درمان میگرن مورد هدف گرفته شده است، نشان می دهد که دارو ممکن است بالقوه دیگری وجود داشته باشد. . این یک مکان عالی برای اقامت در شهر و یافتن مکان مناسب برای بازدید است. این بدان معناست که مناطق ژنومی جدید خطرزا برای میگرن می تواند مورد هدف قرار گیرد و به این ترتیب درمان ها به دقیق تر و هدفمندی ایجاد شود.

منبع: scitechdaily

ترجمه: جصفی-فرارو

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances