برای سفرهای نوروزی چند دوز واکسن باید بزنیم؟!

[ad_1]

وزیر کشور گفت: در حال حاضر تزریق 2 دز واکسن در سامانه برای سفرهای نوروزی ملاک عمل است، اما در ستاد ملی تاکید می شود که تزریق دز سوم واکسن مورد توجه قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در جلسه پایانی قرارگاه ستاد ملی با واکنش جمعی از خبرنگاران گفت: در جلسه امروز چند موضوع مورد بررسی قرار گرفت که اولین آن بررسی آثار روانی و آسیب های اجتماعی ناشی از عوامل بیماری بود. موضوع مهمی که به پایگاه ستاد ملی مقابله با قرار گرفتن تعیین شده بود تا اختلالات روانی و آسیب های اجتماعی ناشی از بررسی بررسی شود و در همین راستا گزارشی توسط سازمان روانشناسی در جلسه ارائه شد.

وی افزود: باید بررسی های لازم انجام شود تا با توجه به اهمیت گروه های دیگر بر جسمی، آثار روانی و اجتماعی در پژوهش ها مشخص شود و از سوی دیگر اهداف مشخص شود و آموزش ها و مداخلات لازم ارائه شود.

وزیر کشور به مقامات آستانهای مقدس در جلسه امروز قرارگاه اشاره کرد و ادامه داد: ضمن تقدیر برای عملکرد بهتر آستانهای مقدس در مقابله با مشکلاتی که در این جلسه انجام شد در ارتباط با ایام نیمه شعبان و نوروز نیز بحث و بررسیهای صورت گرفته تا کنترلها انجام شد. ، آبی ها و نگه داشتن بیش از بیش از پروتکلها مانند گذشته مورد توجه قرار گرفتن با آمادگی که در این اماکن مقدس وجود داشته باشد و خواهد داشت انشاءالله عملکرد خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: در این جلسه در خصوص سفرهای داخلی و خارجی در ایام پیشرو بحث و بررسی و تذکر در حوزه حمل و نقل و اماکن اقامتی و اصناف داده شد تا رعایت پروتکلها، کنترل تجمعات و دریافت کیو آر کد توسط اصناف به خوبی انجام شود. مکان عالی. در سفرهای خارجی تزریق واکسن و داشتن گواهی تست پی سی آر برای و خروج و نحوه مراقبت ها لازم است که ورود به این کنترل ها در مبادی ورودی و خروجی محقق شود.

وحیدی تاکید کرد: باید مراقب باشید تا این حوزه دچار آسیب نشویم و در سفرهای نوروزی نیز برای اینکه خودروهای مسافرتی سخت پلاک ماشین را انجام دهند، باید انجام شود، اما اگر فرد بخواهد ماشین خود را در اختیار فرد دیگری قرار دهد این مراقبت را انجام دهد. باشی دشته پشهند، آفرودیت و واسین تزوردیق کرده باشند و دهار بیماری نشاشند. ر رت تتت برای امرار معاش کار درستی نیست.

وحیدی در پاسخ به سوالی در تعداد ویژه دزهای واکسن تزریق شده برای سفرهای نوروزی گفت: در حال حاضر سامانه تزریق حتماً 2 دز واکسن اجرا شده است، اما در ستاد مرکزی مورد بحث قرار گرفته است که تزریق دزهای سوم در برخی از سفرهای مورد نظر انجام می شود. خارجی ممکن است تزریق سه دز به صورت اجباری کنترل شود، ولی در حال حاضر در سامانه اجباری برای تزریق دز سوم اعمال و تزریق دو دز ملاک عمل است، اما تاکید و درخواست می کنیم که نسبت به تزریق دز سوم اقدام کنند چرا که فرد فرد. این مهم ترین قسمت خانه ی رب الارباب، ارباب حلقه ها و ارباب خدا و رب خدا و ارباب خداست.

وی تاکید کرد: ستاد ملی مسائل مربوط به نگاه بهتر و آسایش سفر ایجاد محدودیت های خاصی است، اما با توجه به اینکه باید توجه داشته باشید که باید توجه داشته باشید، باید به دقت رعایت شود و جریمه هایی نیز برای این منظور رعایت شود. ، اما امیدواریم با توجه به این موضوع پیش از نیاید و خواهش می کنیم که خود مردم را برای سلامت خود و افرادی که با آنها در ارتباط هستند تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما