به روز رسانی زنده جام جهانی زنان ICC 2022 هند و نیوزلند: Deepti Sharma می رود، هند 2 پایین می آید

[ad_1]

تیم هند شروع سختی دارد زیرا اسمریتی ماندانا، بازکننده سرسخت، در تعقیب 261 نفری زودهنگام سقوط کرد و در بازی جام جهانی زنان 2022 ICC در همیلتون در روز پنجشنبه (10 مارس) در برابر نیوزیلند پیروز شد. جس کر، بازیکن سرخس سفید، ماندانا را به دلیل آرام‌بخشی 6 توپ از 21 توپ اخراج کرد، در حالی که تیم هند در شش اور اول تا 11/1 تلاش کرد.

دیپتی شارما همه کاره در میانه به یاستیکا باتیا پیوست. یستیکا برای جانشینی شفالی ورما، بازکننده خارج از فرم، وارد مسابقه شد. ماندانا در اولین بازی جام جهانی مقابل پاکستان یک نیم قرن خوب گلزنی کرده بود.

جولان گوسوامی، بازیکن کهنه کار تیم هند، رکورد سی و نهمین ویکت خود را در مسابقات جام جهانی زنان به دست آورد تا با لین فولستون استرالیایی، در بالاترین ویکت گیر تاریخ مسابقات قرار گیرد. گوسوامی کیتی مارتین نیوزیلندی را با نتیجه 41 در آخرین توپ اینینگ اخراج کرد زیرا هند سرخس سفید را به 260 بر 9 محدود کرد.

جولان با ارقام 1/41 در 9 اور به پایان رسید و تیم میتالی راج برای کسب دومین پیروزی موفق خود در جام جهانی به 261 ران برای پیروزی نیاز دارد. پوجا واستراکار، بازیکن همه‌جانبه، ویکت‌هایی را از تحویل‌های پی در پی در 47مین اوور سرخس سفید برداشت تا آنها را به 240/8 کاهش دهد. Vastrakar با ارقام فوق العاده 4/33 در 10 اور به پایان می رسد.

واستراکار، کاپیتان نیوزلند، امی ساترثوایت، کاپیتان نیوزلند را در اوور بعدی با 75 توپ از 84 توپ، حذف کرد. او در شش طلسم آخرش با 3/19 به پایان رسید.

راجسواری گایاکواد، اسپینر بازوی چپ، ویکت دومی را با رد هیلی جنسن با رد 1 به امتیازات خود اضافه کرد. مجموعی که به نظر می رسید به سمت 300 به بالا می رود، به لطف بولینگ هندی درخشان در اورهای مرگ، به طور قابل توجهی محدود شده است.

در اوور قبلی، کیتی مارتین گایاکواد را با اسکی به نفر سوم کوتاه در اور 42 برد، اما واستراکار یک ضربه ساده را رها کرده بود. این بازیکن هندی همه کاره در اوایل روز روی یک فرار درخشان تاثیر گذاشته بود تا سوزی بیتس بازکننده را به عقب برگرداند.

دیپتی شارما موفقیت بسیار مورد نیاز را برای تیم میتالی راج فراهم کرد زیرا نیوزلند مدی گرین را برای 27 توپ از 36 توپ از دست داد. زنان نیوزیلندی 178/4 در 34 اور با کاپیتان امی ساترثویت در مسابقات جام جهانی زنان 2022 ICC در همیلتون در روز پنجشنبه (10 مارس) با 53 شکست 62 شکست‌ناپذیر به برتری رسیدند.

گرین 54 دوش برای ویکت چهارم با ساترثویت انجام داده بود، قبل از اینکه ضربه بزرگی به اسپینر هندی بزند و آن را مستقیماً به گلوی اسمریتی ماندانا در لانگ اون بزند. دیپتی در حال حاضر 1/29 از پنج اوور را دارد و کیتی مارتین به Satterthwaite می‌پیوندد.

راجشواری گایاکواد، چرخاننده بازوی چپ، ویکت بزرگ آملیا کر، باتر نیوزیلندی را به دست آورده بود. گایاکواد کر را در مقابل استامپ ها به دام انداخته است تا 50 توپ از 64 توپ خوب باشد.

سرخس‌های سفید پس از فرستاده شدن به خفاش توسط میتالی راج هندی به 128/3 در 23 اوور حرکت کرده‌اند. امی ساترثویت، کاپیتان NZ با 30 شکست شکست نخورده است.

پوجا واستراکار، بازیکن همه جانبه، در اولین اوور بازی، موفقیت بزرگی برای تیمش به دست آورد. واستراکار از چوب بازکن نیوزلند سوفی دیوین خارج می شود تا او را برای یک توپ 30 35 بفرستد زیرا میزبان 76 بر 2 در 15 اوور است.

آملیا، باتجر سرخس سفید، با 29 توپ از 38 توپ حرکت کرده بود و کاپیتان امی ساترثویت را برای شرکت در نظر دارد تا آنها به دنبال بازسازی اینینگ هستند. واستراکار در اولین بازی هند در جام جهانی مقابل پاکستان بهترین بازیکن مسابقه بود و پنجاه درخشان را با خفاش به ثمر رساند.

سوفی دیوین، بازکننده نیوزیلند، به دنبال این است که فشار را به تیم هند بازگرداند، و با 28 گل از 22 توپ در اوور هشتم اینینگ رقابت کند. تیم هندی میتالی راج زمانی که شریک دیواین، سوزی بیتس را به خاطر 5 توپ از 10 توپ در اور سوم بازی اخراج کرد، در مراحل اولیه موفق شد.

بیتس در حالی که برای یک تک آهنگ سریع می رفت، درگیر یک درگیری شد. دیواین در حال بازسازی اینینگ ها در شرکت با فرم آملیا کر است. بازکننده سرخس سفید با 33 گل از 26 توپ با امتیاز 1/47 پس از ارسال به خفاش مسابقه داده است.

پیش از این، میتالی راج، کاپیتان تیم هند، در روز پنجشنبه (10 مارس) در همیلتون برنده شد و در دومین مسابقه خود در رقابت‌های جام جهانی زنان ICC 2022 مقابل نیوزلند، برای اولین بار در جام جهانی بازی کرد. هند این مسابقات را با پیروزی بر رقیب سرسخت پاکستان آغاز کرد در حالی که میزبان NZ یک شکست (در مقابل هند غربی) و یک برد (در مقابل بنگلادش) تا کنون داشته است.

امتیازات مختصر (برای 6 اور): زنان NZ 260/9 (امی ساترثوایت 75، آملیا کر 50، پوجا واستراکار 4/33، راجشواری گایاکواد 2/46) در مقابل زنان هند 11/1

(با ورودی های PTI)[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما