(تصاویر) داستان پیرمردی در خط مقدم جنگ اوکراین و روسیهالکساندر پانوف که در یکی از نزدیکترین شهرهای ارتش اوکراین حامی جدایی طلبان روسیه در دونباس آدیویک زندگی می کند، نمی خواهد خانه خود را که سقف آن در درگیری ها ویران شده است، ترک کند.

به گزارش فرارو، پانوف خانه خود را که پنج سال پیش در جریان بمباران دونباس فروریخت، ترک نکرد. وی با یادآوری اینکه درگیری بین دو طرف از 6 اردیبهشت 1393 آغاز شد، گفت: اولین بمب ها در خرداد همان سال در منطقه محل زندگی آنها افتاد.

آقایان گفتند فقط چهار نفر در منطقه زندگی می کنند. خانه های این منطقه بارها کوبیده شده و به صدای اسلحه عادت کرده اند.

این پیرمرد 80 ساله گفت که بخشی از سقف وی در ژانویه 2017 توسط بمب های جدایی طلب طرفدار روسیه آسیب دیده بود و یک هفته بعد سقف در نتیجه یک انفجار جدید به طور کامل فرو ریخت.

آقا گفت که پشت بام را با یک چادر دولتی پوشانده است و می گوید در زمستان خانه بسیار سرد است و باید اجاق را 24 ساعت روی ذغال نگه دارد.

او گفت که اخیراً درگیری‌های نسبتاً کمی صورت گرفته و اکنون وضعیت عادی است.

آقایان، معلم نقاشی بازنشسته، می گوید در پنج سال گذشته نقاش نبوده است. او که اهل سیبری است، گفت: در سال 2005 خانه ای خریدم و از آن زمان تاکنون در اینجا زندگی می کنم.

پانوف گفت: “من نمی دانم که آیا جنگی رخ خواهد داد یا خیر، اما من جنگ نمی خواهم.” من یک جنگجو نیستم، من یک کشاورز هستم.

با توضیح اینکه از سال 1961 تا 1964 در آلمان شرقی خدمت می کرد، بعداً متوجه شد که خدمت سربازی برای او نیست. این آقا گفت که دو فرزندش در شهر دونتسک که تحت کنترل جدایی طلبان است زندگی می کنند و به دلیل محدودیت های لجستیکی و مشکلات در منطقه فقط سه بار در سال می توانند با آنها صحبت کنند.

قابل ذکر است که پروردگاری که خانه اش پر از کتاب است، زمان زیادی را در چنین منطقه خطرناکی می گذراند.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances