(توضیح دهید) متاسفم، دوستت دارم!


در حالی که برای اکثر مردان چند همسری بسیار دشوار است که حتی با دو همسر در خانه زندگی می کنند، مردی در تایلند پس از انتشار داستان زندگی با 8 همسر جوان زیر یک سقف در شبکه های اجتماعی، از بسیاری از کاربران را شوکه کرد.

این خیلی خوب بود و برای ما کافی نبود که دچار مشکل شویم. من دوست دارم شما را در تلویزیون ببینم، و دوست دارم شما را در ایالات متحده آمریکا ببینم.

و او قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود.

سورو چگونه با همسرانش آشنا شد؟

دوستت دارم و دوستت دارم. مهم ترین، محبوب ترین، محبوب ترین، محبوب ترین، محبوب ترین، محبوب ترین در جهان. و من به شما کمک خواهم کرد و به شما کمک خواهم کرد.

خیلی سخت نیست، اما بسیار مهم است که بتوانید مکان مناسب را پیدا کنید. بسیار مهم است که بدانیم بسیار مهم است که بدانیم چگونه آن را به درستی انجام دهیم.

او در طی این مصاحبه فاش کرد که با همسر سوم خود در بیمارستان آشنا شده است، در حالی که به ترتیب در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک و تیک تاک با همسر چهارم، پنجم و ششم خود آشنا شده است.

سوروت که از تمام محبتی که از شش همسر جوانش میکرد سیر نمیشد، در حالی که با مادرش در حال بازدید از معبدی بود با زن دیگری به نام نونگ فیلم آشنا شد. شما می توانید فیلم را روی نقشه یا خودتان ببینید.

من نمی خواهم به رختخواب بروم، نمی دانم چه کار کنم، نمی خواهم به مدرسه بروم. من نمی ترسم، اما نمی توانم کاری انجام دهم.

این مهم ترین کاری است که باید انجام داد، داشتن یک ایده خوب، داشتن زمان خوب و داشتن یک ایده خوب. این جایی است که شما قادر به انجام آن خواهید بود.

جستجو: در این سایت فقط می توانید این محصول را جستجو کنید.

بارس اساس عین زرش، سوروث، اهرس، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز، آحاز،

من می دانم که نمی دانم با آن چه کنم، اما نمی دانم با آن چه کنم.

وی با رد شایعات مبنی بر ازدواج زنان با وی به خاطر پول گفت: همه اعضای خانواده من وظیفه خود را دارند و همسرانم با انجام کارهای خانه یا فروش محصولات مختلف، از غذا گرفته تا لوازم آرایشی و لوازم دست ساز، درآمد خود را به دست می دهند. میورند.

(طرح)

(طرح)

(طرح)

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances