تکذیب مستثنی شدن نمايندگان مجلس از انتشار حقوقعلاوه بر اهمیت وزارت کشور، وزارت امور داخله و وزارت حمل و نقل و ارتباطات ارائه کرده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سامانه پاکنا ای با هدف جمع آوری اطلاعات کارکنان نظام اداری کشور ایجاد می شود که کارکنان کلیه دستگاه های اجرایی از اطلاعات کارکنان رسمی، پیمانی، قرارداد کارمعین (مشخص)، قرارداد کارمند، کارکنان حوزه سلامت باید اطلاعات حقوق و دستمزد ایجاد کنند. خیلی سخت بود.

همچنین گفته شده است که نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق این بوده اند که چون نمایندگان بیشتر بر حقوق و مزایا، هزینه اداره دفاتر (هزینه های اجاره دفاتر و حقوق پرسنل) می سازند، ممکن است جمع کل پرداختی را به آنها دریافت کنند. خانه ها و هیولاها. در محضر رب و رب الارباب و ارباب الارباب و رب الارباب.

جعفر قادری عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: کمیسیون تلفیق نمایندگان مجلس را از ثبت حقوق و مزایا در سامانه پاکنا مستثنی نمی کند و همچنین تصویب های آن را نیز ندارد.

در این خبر همچنین گفته شده بود که نمایندگان عضو شورای تلفیق بودند، علاوه بر این، اعضای شورای نگهبان و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز از این قانونثنی کرده اند که به گفته قادری، نمایندگان مجلس، اعضای شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام. من نمی خواهم به جای دیگری بروم.

رحیم زارع کمیسیون تلفیق بودجه 1401 نیز درباره این موضوع به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق، علاوه بر این، اعضای شورای نگهبان و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را از ثبت حقوق در سامانه پاکنا مستثنی نکرده اند.

مجت رضاخواه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در همین رابطه در توییتی نوشت: در برخی از خبرها آمده است که نمایندگان مجلس خود را از انتشار حقوقی کرده اند. وزارت امور خارجه جمهوری چین. اخبار تلویزیون و فناوری اطلاعات رایس می سی سی پی.

لازم به ذکر است پرداخت اجرایی مواد 29 قانون ششم توسعه دولت از سال یک هزار و سیصد و نود و شش مکلف شده است تمام دستگاه های به مقامات، روسا و مدیران تمام دستگاه های به جز وزارت اطلاعات، نیروهای مسلح و سازمان انرژی اتمی ایران را در سامانه پاکنا ثبت می کنند. .

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances