حقیقت این است که شما تنها کسی نیستید که در مورد ارز دیجیتال نقش دارد

نیویورک (رویترز) – شرکت Multicoin Capital مستقر در ایالات متحده، یک شرکت مدیریت دارایی با دیدگاه مثبت بلندمدت نسبت به ارزهای دیجیتال، سرمایه را از تعداد زیادی از سرمایه گذاران بزرگ فردی و نهادی به رهبری مارک آندریسن، سرمایه گذار خطرپذیر با نفوذ، جذب کرده است. موسس و شریک مدیریت به رویترز گفت. واشنگتن (رویترز) – رئیس جمهور دونالد ترامپ روز دوشنبه فرمان اجرایی را امضا کرد که بر اساس آن هرگونه تراکنش مالی مستقر در ایالات متحده مربوط به ارز دیجیتال پترو جدید ونزوئلا را ممنوع می کند، زیرا ایالات متحده علاوه بر این، تراکنش های قفل شده در زمان، نوآوری های جدیدی با برنامه های آینده امیدوارکننده هستند که اکنون در حال پیش بینی و توسعه هستند.. علاوه بر این، به تنهایی در حال انجام تحقیقات است.

بانک مرکزی چین در سال 2014 یک تیم تحقیقاتی راه اندازی کرد تا راه اندازی ارز دیجیتال خود را برای کاهش هزینه های گردش پول کاغذی سنتی و افزایش کنترل سیاست گذاران بر عرضه پول بررسی کند. با استفاده از این کیت استارت می توانید بسیاری از پروژه های آزمایشگاهی آردوینو مانند تقلید چراغ راهنمایی عابر پیاده با دکمه و LED، نمایش رشته متنی با نمایشگر کریستال مایع (LCD) و استفاده از پتانسیومتر برای کنترل سروو موتور و غیره را انجام دهید و یاد بگیرید. همچنین می توانید مفاهیم اولیه دکمه ها، مقاومت ها، حسگرها، کنترل از راه دور مادون قرمز و گیرنده ها، نحوه استفاده از حسگرها برای شناسایی محیط را بیاموزید (به عنوان مثال بانک های مرکزی، از جمله بانک خلق چین (PBOC)، نگران ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا پروژه های خصوصی مانند فیس بوک هستند. لیبرا کشش گسترده ای به دست می آورد و کنترل بانک مرکزی بر جریان وجوه را محدود می کند.

Digital Currency: سامورایی روش

ارز دیجیتال پیشنهادی فیس بوک نگرانی هایی را در میان تنظیم کنندگان جهانی ایجاد کرده است که با توجه به گستردگی فرامرزی این شبکه اجتماعی، می تواند به سرعت به شکل غالب پرداخت دیجیتال و کانالی برای پولشویی تبدیل شود. شانگهای (رویترز) – یکی از افسران ارشد بانک مرکزی گفت: ارز دیجیتال جدید پیشنهادی چین شباهت هایی به سکه لیبرا فیس بوک دارد و می تواند در پلتفرم های اصلی پرداخت مانند وی چت و علی پی استفاده شود. شانگهای (رویترز) – در تفسیری که توسط بانک مرکزی این کشور منتشر شد، آمده است که چین در تلاش برای بین المللی کردن یوان و کاهش وابستگی خود به سیستم پرداخت دلاری جهانی، باید اولین کشوری باشد که ارز دیجیتال منتشر می کند. فرانکفورت (رویترز) – رئیس بانک مرکزی اروپا روز جمعه گفت: بانک مرکزی اروپا هیچ برنامه ای برای انتشار ارز دیجیتال ندارد زیرا فناوری زیربنایی هنوز شکننده است و استفاده از پول نقد فیزیکی در منطقه یورو همچنان بالاست. نایب رئیس فدرال رزرو برای نظارت، راندال کوارلز در ماه ژوئن گفت که او فکر می کند هر پیشنهادی برای CBDC باید یک "نوار بالا" را پاک کند. کوارلز گفت: "قبل از اینکه ما با این تازگی دست و پنجه نرم کنیم، فکر می کنم باید وعده های CBDC را تحت یک تحلیل انتقادی دقیق قرار دهیم."

مقامات فدرال رزرو ممکن است با بحث های شدیدی روبرو شوند که متوجه می شوند آیا باید نسخه دیجیتالی دلار را پیش ببرند یا خیر، و برخی از سیاست گذاران می گویند که CBDC مورد نیاز نیست. رفتن از پول نقد فیزیکی به CBDC ها و استیبل کوین ها معادل رفتن از عکس ها به عکس های متحرک است – یک نوآوری جدید اما یک نسخه نیمه بهبود یافته از محصول قدیمی. بنابراین، تحریک نوآوری دلیل قانع کننده ای برای معرفی CBDC نیست. پاول گفت که ارزیابی فدرال رزرو چه تاثیری بر روی طیف وسیعی از مسائل حیاتی ممکن است CBDC داشته باشد، حیاتی است. روز چهارشنبه، پاول تکرار کرد که اگر فدرال رزرو با توسعه CBDC به جلو حرکت کند، با کنگره و مردم مشورت خواهد کرد. پاول گفت: «مجموعه ای از آزمایش ها در شورای حکام اینجا در واشنگتن دی سی در حال انجام است. KOMINERS: من قطعاً فکر می کنم که نیاز به حمایت بیشتر از مصرف کننده در این فضا در سراسر جهان وجود دارد.

اکثر پروژه های خرده فروشی CBDC تمرکز داخلی دارند.

و سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال نسبت به محصولات مالی سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشمول حمایت نظارتی بسیار کمتری هستند. این فرآیند پرداخت و تسویه به سادگی وجه نقد عمل می کند، در حالی که بسیار امن تر است. در حالی که اکثر پروژه‌ها هنوز در مراحل اولیه هستند، بانک‌های مرکزی در سال گذشته پس از اعلام برنامه‌های فیس‌بوک FB.O برای ایجاد توکن مجازی خود و افزایش پرداخت‌های دیجیتالی بیماری همه‌گیر COVID-19، به سرعت بیشتری روی آوردند. اکثر پروژه های خرده فروشی CBDC تمرکز داخلی دارند. او گفت: «ما نمی‌توانیم تمام پروژه‌هایی را که دریافت می‌کنیم نیرو دهیم. به گفته Hydro Quebec، این استان تخمین می زند که انرژی مازادی معادل 100 تراوات ساعت در 10 سال آینده داشته باشد.

هرگز Digital Currency خود را گم نکنید دوباره

مونترال (رویترز) – بزرگترین شرکت برق کانادا، Hydro Quebec، پس از غرق شدن در تقاضای استخراج کنندگان ارز دیجیتال جهانی که برای بهره مندی از ثبات سیاسی و قیمت پایین انرژی به این استان هجوم می آورند، در حال بررسی استراتژی انرژی تجاری خود است. Hydro همچنین مشتاق جذب مراکز داده است که نسبت به استخراج بیت کوین اشتغال بیشتری ایجاد می کنند. با افزایش تقاضا برای بیت کوین و کاهش عرضه باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود. این پول به ارزهای دولتی بیان می شود و توسط مؤسسات مالی تحت نظارت از طریق اعطای وام و ایجاد سپرده های تقاضایی صادر می شود، یعنی حساب هایی که به مردم اجازه می دهد «در صورت تقاضا» به پول خود دسترسی داشته باشند. سپرده‌های مطالبه‌ای وسیله مبادله هستند و می‌توانند از یک دارنده حساب به حساب دیگری منتقل شوند. اکثر شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر سنتی توافق‌نامه‌هایی با سرمایه‌گذار دارند که آنها را از استقرار پول نقد در دارایی‌های پرخطر، مانند ارزهای دیجیتال، منع می‌کند. تامین مالی Multicoin نشان دهنده روندی است که در آن شرکای سرمایه گذاری خطرپذیر و سرمایه گذاران به عنوان سرمایه گذاران فردی به صندوق های رمزنگاری روی می آورند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما