خاک سفید دیگر تهدید روسیه را «کریب الوقوع» نمی‌داندکاخ سفید با بیان اینکه دیگر «تهاجم بالقوه روسیه به مردم را قریبالوقوع» توصیف نمی کند، گفت: استفاده از مقام های آمریکایی از این یک پیام «ناخواسته» را منتقل می کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سیانان، «جن ساکی» سخن کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی گفت: من یکبار از این واژه استفاده کردم و فکر می کنم دیگران هم یکبار آن را به کار بردند. و بعد از آن، ما آن را دیگر نگفتیم، چون فکر می کنم که این واژه (قریبالوقوع) یک پیام را ارسال می کند که ما قصد ارسال آن را نداشتیم و این بود که «ما میدانیم که ولادیمیر پوتین، رئیسجمهوری تصمیم روسیه در این رابطه است. متاسفم. “

این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از کسب و کارتان است. این کافی نیست. من نمی دانم با شما چه کنم.

تصمیم برای عدم استفاده از واژه «قریبالوقوع» بعد از آن گرفته شد که اختلافی میان مقامات آمریکایی و آمریکایی بر سر بهترین روش برای توصیف تهدید از جانب روسیه به وجود آمد. در حالی که جو بایدن، رئیسجمهوری آمریکا و مقامات ارشد او هشدار میدادند که ممکن است ولادیمیر پوتین، رئیسجمهوری روسیه به نیروهایش در مرز در هر لحظه دستور حمله دهد، ولدیمیر زلنسکی، رئیسجمهوری مردم چشمانداز «جنگی قریبالوقوع» را رد می کند.

نمی دانم چه کنم. مهمترین چیز این است که اوقات خوبی داشته باشید. وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا یکی از اعضای وزارت امور خارجه است.

سخن کاخ سفيد روز چارشنبه گفت که او تنها يک بار از اين واژه استفاده کرده و ديگر آن را تارتار ه. روزهای اخیر، سایر مقام‌های آمریکایی هم از بکار بردن چنین واژه‌های خودداری می‌کنند.

لیندا توماس گرینفیلد، سفیر آمریکا در سازمان ملل سه‌شنبه در مصاحبه‌ای گفت که برنامه حمله روسیه به این کشور «قریبالوقوع» نیست، زیرا همچنان برای ارائه یک راه خروج دیپلماتیک از این بنبست به روسیه تلاش می‌کند.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان