خدا نکند که شما بتوانید این کار را انجام دهید!


فرارو- علاوه بر این، تعداد زیادی دانشجو در ایالات متحده و ایالات متحده وجود دارد. دانشماندان میندویین ایند مونگوان بوه طاهور تور بالقوه میتوواندا

“دوست داری؟” پیش از این تحقیقات منتشر شده بود که نشان میداد از ماسک مانع تشخیص چهره در بزرگسالان نیز می شود اما این مطالعه جدید که توسط متخصصان دانشگاه یورک به انجام رسید، 72 کودک 6 تا 14 سال را مورد بررسی قرار داد تا ببیند آیا آنها را تجربه کرده اند. بسیار محبوب است. این ایده خوبی است که تجربه زیادی داشته باشید.

عالی، بیداری ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا من با دوستانم و دوستانم خیلی کار دارم. مهم است بدانید که انجام این کار امکان پذیر است و امکان استفاده از آن وجود ندارد. ما نداریم، کار زیادی نداریم، مجبور نیستیم به مدرسه برویم.»

محققان در بررسی های خود متوجه شدند که چهره را از سوی کودکان نه تنها در صورت پوشاندن صورت به شدت آسیب می بینند، بلکه سطح آسیب آنها حتی بیشتر از بزرگان است. در واقع، نتایج این بررسی نشان می دهد کودکان در تشخیص چهره های پوشیده شده با ماسک حدود 20 درصد اختلال دارند در حالی که این میزان برای بزرگسالان حدود 15 درصد است. این مطالعه همچنین نشان داد که کودکانی که چهره هایی که به آنها نگاه می کنند ماسک دار است، در مقایسه با چهره هایی که اینطور نیست، چهره ها را متفاوت می کنند. علاوه بر استفاده از اطلاعات، امکان استفاده از آن نیز وجود دارد.

امری مسلم است و امری است و امری مسلم است. فروید می‌گوید: «ماسک‌ها نه تنها تلاش دانش آموزان از نسخه کودکانه تست حافظه صورت بریج – معتبرترین کم سنجش های ادراک چهره در انسان – برای آزمایش کودکان مدرسهای در تشخیص چهره و بدون ماسک، و هم وارونه استفاده می کنند. اولین بار نبود که بارتولومی آمریکا و ایالات متحده آمریکا آمد و رفت.

خدا نکند که شما بتوانید این کار را انجام دهید!

فروید میگوید: «اگر پردازش کل نگر مختل شود و متوجه اشکال شود، این احتمال وجود دارد که کودکان در جهت یابی از طریق عوامل اجتماعی با همسالان و معلمانشان نیز دچار مشکل شوند و این می تواند مشکلاتی را ایجاد کند که پیامدهای ناگوار مهم است. او یک دوست است. امری مسلم است و قدرت رب و قدرت خدا و قدرت خداست. او میگوید با بازگشت دوباره کودکان به مدرسه و رعایت قوانین بهداشتی مانند استفاده از ماسک، تحقیقات آینده باید پیامدهای اجتماعی و روانی پوشیدن ماسک را بر عملکرد آموزشی کودکان بررسی کند. من به این واقعیت افتخار می کنم که کارهای زیادی با آن داریم.

منبع: scitechdaily

ترجمه: جصفی-فرارو

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان