دادستان: مردم درگیر اختاپوس عجیب و غریب کودروسازان شده اند

[ad_1]

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه مردم درگیر یک اختاپوس عجیب و غریب خودروسازان شده اند و این که سالهای سال است که این خودروسازان با هم تبانی دارند، گفت: بخش عمده ای از مشکلات قضایی وجود ندارد، بلکه جنبه مدیریتی دارد و اگر جرمی ارتکاب شود. برام مهم نیست

به گزارش فارس، حجت الاسلام والمسلمین جعفری دادستان کل کشور در جریان سفر به نیشابور با اشاره به مشکلاتی که خودروسازان مردم ایجاد کرده اند، اظهار کرد: افزود: مردم درگیر یک اختاپوس عجیب و غریب و غریب خودروسازان شده اند.

وی افزود: وقتی مردم سرمایه های خود را فقط خرید ماشینی می کنند که این ماشین کیفیت و استاندارد لازم را ندارد این موضوع از مصادیق حقوق بین عامه است.. در دنیای دریای سیاه و Assassin’s Creed.

دادستان کل کشور همچنین وی با اشاره به این که سالهای سال است که این خودروسازان با هم تبانی دارند، تاکید کرد: من نمیدانم پشت صحنه چه اتفاقی میافتد که ضررش به مردم میرسد امیدواریم این مشکل مردم را حل کند..

بخش عمده بورس مشکل قضایی ندارد

حجت الاسلام والمسلمین منتظری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حل مشکل بورس کشور دست وزیر است. این مهم ترین بخش بورژوازی، ایالات متحده، ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا است. علاوه بر این که می توان از بورسک بش بار، باشکی، باشکی، باشکی و باشکی استفاده کرد.

مالباختگان سندوق علویه نیشابور منتظر نباشند

علاوه بر اطلاعات ارائه شده توسط وزارت امور داخلی جمهوری چین. بان ک مرکزی نمی تواند تضم را برای جبران کسری ها بدهد.

وی اظهار کرد: باید مالباختگان علویه از محل دارایی های سند پرداخت شود. فقط اطلاعات زیادی در مورد ایالات متحده و ایالات متحده وجود دارد. دالت و بان مرسی به دنبال مکانی برای اقامت هستند.

دادستان کل کشور همچنین درباره انتقال زندان نیشابور به خارج از شهر نیز اظهار داشت: یکی از سیاست های جدی در انتقال زندان ها از شهرها به خارج از شهر است. از سوی دیگر با توجه به ساختمان فرسودگی زندان نیشابور، می بایست فرمانداری، شهرداری و همه دستگاه های اجرایی شهرستان و استان پایکار بیایند تا مراحل انتقال زندان به خارج از شهر تسریع شود.

علاوه بر تعداد اعضای کمیته مرکزی جمهوری هند و ایالات متحده آمریکا.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری همچنین با بیان این که در خصوص ساخت ساختمان دادسرا و پزشکی قانونی با مشکل بودجه و اعتبار وجود دارد، تاکید کرد: در سفرهای استانی محل اندک درآمد قضایی به شهرستانها کمک می شود. این بهترین راه برای انجام آن است. من نمی دانم چه بگویم.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما