زمان صدور احکام استفاده از حق‌التدریس

[ad_1]

مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش از صدور احکام استفاده از حق التدریس مشمول قانون تعیین تکلیف از اول اسفند ماه خبر داد.

به گزارش ایرنا، عباس نجار در گردهمایی اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها با اشاره به قانون تعیین تکلیف مشمولان افزود: در سال گذشته 55 هزار نفر طی دو مرحله به کار گرفته شدند و با تلاش همکاران و هماهنگی هایی که با سازمان های ذیربط صورت گرفتند. جستجو، دانلود، دانلود.

وی ادامه داد: برای تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس مشمول قانون که ابلاغ، گزینش و دوره مهارت آموزش در دانشگاه فرهنگیان را دارند، با هماهنگی های انجام شده مجوز استخدام برای آنها صادر خواهد شد و از اول اسفند ماه حکم استخدام ها اجرا می شود.

بازگشت به فهرست: اين افراد تا پايان بهمن ماه حق التدريس و عيدي خود را دريافت كرده اند.

نجار با اشاره به لزوم ارائه آمار در وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: غیردقیق با ارائه آمارهای غیرمنتظره بود که هدف قرار دادن این موضوع حل شود و در حال حاضر وضعیت آمار مشخص شود، زیرا هرکاری آمارهای درست و دقیق انجام می شود. .

مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری با اشاره به وضعیت نیروی انسانی موجود گفت: هر سال مرکز نیروی انسانی با استانها تفاهم نامه هایی تا ساماندهی نیروی انسانی به درستی صورت می گیرد. با توجه به این که در نیروهای انسانی حدود 160 هزار نیرو باید محاسبه شود که حدود سه میلیون و 70 هزار ساعت التدریس داشته باشد.

وی ادامه داد: موفق پس از انعقاد تفاهم نامه با استان ها و بررسی انواع مختلف و تلاش در جهت ساماندهی درست بر اساس شیوه نامه ساماندهی، این ساعات حق التدریس به دو میلیون و 800 هزار ساعت کاهش پیدا کرد.

جج خ:::::::::::::::::::::::::::::::::::

مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری با اشاره به روند جمعیت دانش آموزان اظهار داشتند: بررسی وضعیت 10 ساله نشان می دهد که در برخی از استان ها با رشد جمعیت دانش آموزی روبرو هستند که به توجه ویژه نیاز دارند. رشد جمعیت تا سال 1405 است و پس از آن کاهش می یابد، اما این روند برای همه استان ها یکسان نیست و با این جمعیت پیش بینی کلاس های درس انجام می شود.

نجار با بیان شفاف سازی آمار، بیان کرد: در جهت این هدف کتابچه اطلاعات تحلیلی به استان ها ارسال خواهد شد که با بررسی تحلیل های موجود در آن می توان برنامه ریزی برای جمعیت دانش آموزی وکلاس های درس را داشته باشد.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما