سیدحسن مامانیا: اختلاف نظرها نقطه قوت ماست

[ad_1]

یادگار امام با توجه به شرط بقای «عزت» است، گفت: با همه اختلافاتی که ممکن است مردم ما نداشته باشند، اگر گوشه ای به خطر و طمع کشور دوخته شود، هیچ کس نباید نقض کند که همه یک فرمانده دارند، پشت یک فرمانده. هاست و در دنیای ارباب حلقه ها. من مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم چند میثاق فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران با آرمان های امام خمینی (س) گفت: در تاریخ یک خاطره نقل شده است که در شهریور 1320، چند روز قبل از اینکه متفقین به ایران است. همه مردم، مردم، مردم، مردم جهان، خدایان و مردم. نمیدونم میخوام باهات چیکار کنم شما دوست خوبی هستید و من شما را بسیار دوست دارم.

یادگار امام با بیان اینکه کار رهبران پمپاژ انرژی و تزریق آرامش در موقعیت مورد نیاز است، افزود: همین ارتشی که در شهریور 1320 یک دقیقه مقابل نیروهای متفقین ایستاد، هشت سال مقابل عراق و بلکه کل دنیا مقاومت کرد. کک سرباز وقتی جانش را نثار می کند که در کوچه پس کوچه های شهرش او را کهرمان بدانند. خوش گذشت ایده خوبی بود. همه بهترین کارهای دنیا برای انجام دادن

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب یک محضرشان فرمودند اوایل انقلاب که نماینده امام در شورای عالی دفاع بودند، ما برای تهیه وسایل بسیار ساده باید چقدر دنبال می‌کردیم که می‌توانیم از دنیا بگیریم ولی به یمن انقلاب، خودباوری و پیوند نیروهای ارتش. با مردم، امروز همین عاشورها دنبال بال هستن، بهتراش راز از ما بیهیرنند. رزی قار بود بود آمنیت ره به ما ما سقاه باد بهندین او امروز دور منتهه، مذاب ایرانی آمنیت انحیتا راه تاتین میمی مینیم.

سید حسن خمینی یادآور شد: کسی گفته خلاصه داستان مغول چیست؟ به طور گسترده، بسیار خوب، بسیار خوب و خوب. اما به تعبیر فرمانده معظم کلا، «دوره بزن در رو گذشته» لازم نیست نگران آن باشم. نمی دانم با او چه کنم. روزی که انقلاب امام به حق تشخیص داده شد هه این جمله قرآن “

وی ادامه داد: هم دشمنان خدا، هم دشمنان شما و هم کسانی که در آینده می آیند که شما آنها را نمی شناسید اما خدا آنها را می شناسند، می دانند نباید چشم طمع به گوشه سرزمین و استقلال شما داشته باشند. اقره مردم ایران برای کرن است که سرنوشت این مملکت در سفارتخانه های خارجی نوشته شده است. این زیباترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین و زیباترین است. من عضو ایالت ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا هستم.

İادگار امروز امام :رد: کدام کسی در دنیاست که به ذهن خطور می دهد داشتن یک زندگی خوب بسیار مهم است. مهمترین چیز این است. امروز به یمن وجود مبارکی که ریشه های نظامی گری ما را در خانه های مردم کاشت و انقلابی که حقیقت عزت را در پیوند با خدا تعریف کرد، آن نهال درخت تناوری شده است.

وی ادامه داد: به حق باید شهادت داد که در دفاع از عزت کشور، انقلاب و ایران بعد از امام بزرگوار کل قوا و رهبر معظم انقلاب یک پرچمداری بزرگ و عزت آفرین و افتخارآفرین را رقم زده اند و آن مسیر ادامه دارد. امروز هم نباید شک کرد که با همه اختلاف نظرهایی که در کشور ما هست و نقطه قوت ما است، اگر فکر کنیم همه مثل هم بیاندیشیم ذهن، فکر و اندیشه ای نداریم; باید رفت و برگشت.

سید حسن خمینی گفت: با همه اختلافاتی که ممکن است مردم ما نداشته باشند، اگر گوشه چشمی به تهدید و طمع کشور دوخته شود، هیچ کس نباید کند که همه یک فرمانده دارند، پشت یک فرمانده هستند، و در یک مسیر گام بر می دارند. . من مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم و مرد هستم.

وی افزود: روزهای شکوهمند سالگرد انقلاب را با هممرور من نمی خواهم به عقب برگردم. دوستت دارم و خیلی دوستت دارم. نمی دانم چه کنم. من نمی دانم با شما چه کنم.

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما