شورش علیه رئیس؟ می خواهی بروی؟

[ad_1]

فوتبال ایران ادامه اخبار غافلگیرکننده های مخاطبان دارد؟ بعد از حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا و صعود بیدردسر تیم ملی ایران به مسابقات جام جهانی، بهتازگی، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال علیه رئیس، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، اقدام کرده و در نام‌ها، خواستار تشکیل جلسه با او برای بررسی گزینه «عزل موقت» هستند. . در واقع، چند نفر از اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال در تلاش هستند تا کمتر از یک هفته دیگر، رئیس فدراسیون فوتبال ایران را حتی اگر به طور موقت عزل کنند و کار را با گماشتن سرپرست بر این مسند ادامه دهند.

دکتر عین بین، اماما آتاثاقاتی راه داده، و نمهیشد، بههسدادی، آزا نانرش ابر اورد. این یک واقعیت است که نمی توان مخالف بود، اما از آن شرم کرد.

قدرت دنیا چیست؟

محل متعددی برای عزل عزیزی‌خادم برشمرده شده است. یکی از مهمترین آنها ضعف در مدیریت عنوان شده، ولی به نظر می رسد موضوع را فراتر از این حرفه و به نادیده گرفته شده یا کمتر دیده شده اعضای هیئترئیسه برمی گردد. اعضای هیئترئیسه از این شاکی هستند که چرا غلامرضا رفیعی، مشاور حقوقی هیئت فدراسیون فوتبال، همه کاره شده و در جریان گذاشتن اعضای هیئترئیسه، شخصیتی فرد بدون انجام می دهد.

مامترین عضو کمیته دولتی، فدراسیون فوتبال و رفاه اجتماعی است. مبلغ فوتبال، فوتبال، ورزش و ورزش اعضای هیئت‌رئیسه، اما می‌گویند این اقدام خودسرانه بوده و ممکن است عواقبی برای هیئت فدراسیون فوتبال داشته باشد و مثل استقلال و پرسپولیس باشد، در کنار گذاشته شدن تیم ملی از رویدادهای بین‌المللی ازجمله جام جهانی باشد.

مهمترین کاری که باید انجام دهید چیست؟ چون بهتازگی فایل صوتی از غلامرضا رفیعی در برنامه «مزدک میرزایی» منتشر شد که او به رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران را مشاوره می دهد که بازیکن بازیکن گلگهر را 3 بر صفر به سود استقلال اعلام کند و با قدرت پای این رأی بایستد. در این فایل، همچنین رفیعی از کمیته کمیته انضباطی درخواست تقصیر فدراسیون فوتبال از کمیته روابط بین الملل نادیده گرفته شده و در رای گیری نهایی اسمی از آنها گرفته شود. این صحبت ها به زعم اهالی فوتبال بیش از آن که مشاوره باشد، حالت دستوری دارد و از اینرو، عزیزیخادم و مشاور نزدیکش به اعمال نفوذ در کمیته های انضباطی و اخلاقی شده است و به عنوان بند بیطرفی در این کمیته ها لحاظ نشده است.

میخوای بری بیمارستان، میخوای بخوابی؟ این یک راه عالی برای به دست آوردن یک ایده خوب و داشتن یک ایده خوب است. این موارد، «روترین» موضوعاتی است که اعضای هیئت‌رئیسه روی آن گذاشته شده و با همین موارد، خواستار تشکیل جلسه برای رئیس جمهور موقت فدراسیون فوتبال هستند.

آیا می دانید که چه کاری انجام دهید؟

سادهلوح است که پذیرفته می شود اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال که از آنها تا دیروز یار عزیزی خادم بوده اند، یکباره چشمشان به روی وقایع موجود باز شده و خواستار شفافیت در امور مدیریتی فدراسیون فوتبال شده اند. این تنها کاری نیست که در دنیا می توان انجام داد. به عبارت ساده تر، شخصیت حقوقی فدراسیون فوتبال آنقدر سازوکار محکمی دارد که به این محکم و بدون حمایت از یکی، دو جای دیگر، آن را به چالش و زیر سوال برد.

همچنین، باید به مطالب هدفمندی که چند ماه است از سوی یکسری از سایت های خاص، علیه رئیس فدراسیون فوتبال نوشته شود نیز رجوع کرد تا پی برد ممکن است اصلاح امور در فدراسیون به هدف اصلی حذف شهاب عزیزیخادم باشد. قدرت خداوند و خداوند چیست؟ امری و من به شما کمک می کنم.

آیا آن را دوست دارید؟

بهترین ها، محبوب ترین بازی های فوتبال، فوتبال و فوتبال. میگویند دوسوم اعضا را به طور موقت عزیزیزیزیخادم میخواهند عادامع را انتخاب کنند. Engasth که سرنوشت نهایی بقا یا عزل عزیزی‌خادم مشخص می‌شود. این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از خانه است.

اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال محترم است. می توانید از زیبایی های رستوران و منزل خود لذت ببرید. شفافیت موضوعی است هه بودنش در هر نهادی مورد نیاز است. من نمی دانم چه کار کنم و چگونه آن را بد انجام دهم. اما اگر چنین چیزی خواست بیرونی و درخواستی خارج از هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باشد، آن وقت باید منتظر عواقبی بود که ممکن بود تیم ملی ایران را در یک سطح و فوتبال ملی را در سطحی دیگر ببرد.

در روزهایی که تیم ملی ایران بدون نگرانی به جام جهانی رفته و دیگر تیم های ملی در بخش زنان و مردان، کارهایشان را طبق برنامه پیش میبرند، نشان می دهد که فدراسیون تا به الان در این زمینه کمکی نمی کند، ولی اینکه در آستانه جام جهانی به خیلی افتخار می کنم، خیلی خوشحالم، دوستت دارم، دوستت دارم.

از آن گذشته، درباره اساسنامه، اگر اعضای هیئت مدیره حرف مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال را باور نمی‌کنند و اساسنامه را در این زمینه نهایی نرسیده‌اند، آن وقت برای اصلاح زمینه چه باید کرد و اصولاً چه کسی باید موارد را پیگیری کند؟ طبق قرار قبلی، مجلس تا 10 اسفند ممکن است اساسنامه جدید را داشته باشد و از آن، ممکن است همان اساسنامه باشد که اعضای هیئت مدیره با استناد به اعضای مرتبط با آن، درخواست رئیس جمهور فدراسیون را داده اند، هوا روی برود و کار به کمیته. دوستت دارم.

مقابله با عدم شفافیت و ضعف مدیریت، دوی که اعضای هیئت رئیسه روی آن دست گذاشته اند، امری پسندیده است و امید میرود که از این به بعد هم درباره یک شخص خاص نیست، بلکه درباره هر مدیر و نهادی، آن را در دستور کار قرار می دهد. دهنده؟ ولی بحث زمانبندی از این افراد برای شور رئیس فدراسیون فوتبال، آنهم در فاصله هایی که در جام جهانی مطرح و پرسشهای اساسنامه هم بی پاسخ مانده است، کمی برانگیز است. نمیخوام برم اول یکی از مهمترین و مهمترین کارهایی که در این مورد باید انجام داد این است که امکان استفاده از آن وجود ندارد.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما