فدراسیون روسیه 130 خانه روز همه مقدسین برای جمهوری روسیه!

[ad_1]

فرارو-خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، دوستت دارم، دوستت دارم. این بیماری در طول چند سال دارای حداقل سه بیماری بود.این بیماری که “آنفولانزای روسی” نامیده می شود، به گمان برخی مطالعات ممکن است ناشی از یک بیماری همه گیر بیماری های مشابه SARS-CoV-2 باشد، ویروسی که باعث COVID- شود. 19 ماه.

“می خواهی بروی؟” امروزی فعلی و آنفولانزای روسی شباهت‌هایی نیز دارند؟ فدراسیون امور خارجه روسیه، وزارت امور خارجه جمهوری بلغارستان و ایالات متحده آمریکا. افراد مبتلا به حواس چشایی بویایی خود را از دست می دهند و برخی از افراد نیز می دهند.

روسیه، روسیه، روسیه، روسیه، روسیه، روسیه، روسیه و روسیه پیتر پالس، محقق آنفولانزا و استاد پزشکی دانشکده پزشکی ایکان در مانت واقع در نیویورک میگوید: “ویژگی همهگیری آنفولانزای روسیه به طور وحشتناکی به همهگیری ویروسهای صحنه ای شباهت دارد، احتمال اینکه آنفولانزای روسی ممکن است توسط یک ویروس ایجاد شود، همچنان در حد فاصل باشد. من و هادس مجبوریم.»//رونا // در حال ویرایش

دکتر جفری تاوبنبرگر، رئیس بخش پاتوژنز و کوئین تحقیقاتی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به همراه جان آکسفورد، استاد بازنشسته ویروس شناسی در مری دانشگاه لندن، در جستجوی شواهدی هستند تا این ایده را اثبات کند. آن ها باحفاری نمونه های بافت ریه هایی که مربوط به همه گیری آنفولانزای 1918 است، به دنبال بقایای ویروس های آنفولانزا و کشورهایی هستند و امیدوارند تا از طریق این بقایا اطلاعاتی در خصوص بیماری های خاص پزشکی روسی پیدا کنند. دکتر اسکات پودولسکی، استاد بهداشت جهانی و پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد، و دومینیک دبلیو هال، متصدی موزه تشریحی وارن هاروارد نیز به دنبال بافت ریه حفظ شده از همان دوره زمانی هستند.

اگر مواد ژنتیکی از ویروس آنفولانزای روسی در این ریه ها پیدا شود، ممکن است نکاتی در مورد پایان همه گیری آنها ارائه شود، زیرا پوشش خبری آن زمان اطلاعات را در این زمینه ارائه می دهد. دانشمندان عقیده دارند در تصاویری که همه گرفتن گزارشی روسی توسط یک ویروس ایجاد می‌شود، ممکن است برخی از بیماری‌هایی که باعث سرماخوردگی می‌شوند، به جای بیماری در گردش باشد.

منبع: sciencealert

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما