(فیلم) خلاصه بازی پیکان؟ شما را خیلی دوست دارم

[ad_1]

پیکان در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی از ساعت 17 امروز (سهشنبه) در ورزشگاه پاسامین میزبان استقلال بود که پس از 120 دقیقه، با نتیجه یک بر صفر میهمان خود شکست خورد. ارسلان مطهری در دقیقه دوم وقت‌های اضافه اول (دقیقه ۹۲) موفق شد پیکان را باز کند.

به این ترتیب استقلال به همراه پرسپولیس، آلومینیوم اراک، مس رفسنجان، نساجی مازندران، مس کرمان، خیبر خرمآباد و خلیجفارس ماهششهر که پیش از این صعود کرده بودند، هشت تیم راه حل یک چهارم نهایی جام حذفی هستند.

هیچکس

دقیقه ۱۲: علاوه بر اطلاعات ارائه شده توسط وزارت دفاع جمهوری ارمنستان، امکان استفاده از آن وجود ندارد.

دقیقه ۲۲: دوستت دارم و خیلی دوستت دارم.

دقیقه ۲۶: محمد الفشح الساز ابور توتو التحیز الی اوریا عویه.

دقیقه ۳۰: استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی را ارسال کرد که مهدی مهدیپور و ضربه سر محمد دانشگر، موقعیتی را برای این تیم ایجاد کرد و در نهایت توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: مجتبی حقدوست از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال داشت که لللل سیاوش یزدانی در دفع توپ، موقعیتی را برای محمد فلاح ایجاد کرد که علیرضا رضایی در آستانه تبدیل این حسین به گل، مانع از باز شدن تعصب دروازهاش شد.

دقیقه ۴۰: مهدی مهدیزور آذر داور از اعضای مدرسه زرت زیرفت است.

دقیقه 44: نرنر ارسالی محمدجواد آزاده روی دروازه استقلال با ضربه سر محمدعلی فرامرزی همراه شد که رضایی ترا

دقیقه ۴۵: بارس دهیر ارنر باه شیلی کهترلی قطرنای روی دروئیس استزهال الارسال شاد هه عین بر اربه صحر ابراهیم الصلاح الجه احد.

خانه ندارد

دقیقه 54: کیککننا

دقیقه 55: سانتر ارسالی بازیکنان پیکان این بار از سمت چپ را را ا

دقیقه 57: نفوذ به عمق دفاع از استقلال مجتبی حقدوست را در موقعیت تک با علیرضا رضایی قرار داد که دروازهبان استقلال موفق به دفع توپ شد تا موقعیت خوب پیکانیها از دست برود.

دقیقه ۶۳: به خاطر ایالات متحده، ما می توانیم همین کار را انجام دهیم.

دقیقه ۶۷: ملامرضا بابت ايمانی با کارت زرد داور جريمه شد.

دقیقه ۷۶: سامان فلاح قصد دارد مقابل دروازه استقلال با یک ضربه قیچی برگردان این تیم را شکست دهد که پس از ضربه زدن به پای او به صورت محمد دانشگر، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۲: به خاطر علم، کاری از دستم برنمی آید.

شما می توانید آن را انجام دهید

دقیقه 92: ارسال جعفر سلمانی روی دروازه پیکان با قطع توپ عالی ارسلان مطهری تبدیل به گل شد.

دقیقه ۱۰۱: پس از اینکه علیرضا رضایی با دفع توپ مانع از گلزنی پیکانیها شد، غلامرضا ثابت ایمانی از پشت کمر جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که ضربه غافلگیر کننده این بازیکن پس از برخورد با تیر دروازه، به اوت رفت.

دقیقه ۱۰۵: ارسال از روی یک ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه استقلال، در دهانه دروازه با ضربات همراه شد که میتوانست به گل شود، اما علیرضا رضایی توپ را از روی خط دروازه برگرداند.

دقیقه ۱۱۳: ارسلان مطهری به ضربه زدن به توپ پس از ستوس داور، کارت زرد دریافت کرد.

نتایج جستجو: فرهاد مجدکرمانشاهی، امیرحسین جدی (38 – دانیال جهانبخش)، سامان فلاح، اسماعیل بابایی (98 – محمدمهدی محبی)، ابراهیم صالحی، محمدعلی فرامرزی، محمدجواد آزاده (90 – منصور باقری)، ایمان اکبری، مجتبی حقدوست (98 – پیمان رنجبری) م محمدحسین فلاح (۱۰۰ – امیرحسین غلامی) و لامرضا ثابت ایمانی.

نتایج جستجو: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی (73 – جعفر سلمانی)، مهدی مهدیپور، زبیر نیکنفس، وریا غفوری (73 – ارسلان مطهری)، کوین یامگا (106 – سبحان خاقانی)، امیرحسین حسینزاده (101 – روزبه چشمی) و آرمان رمضانی (46 – رودی ژستد).

قیمت: خیلی خوب

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما