مجلس مماینده: متن اصلی توافق در وین آماده شده است

[ad_1]

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باوجود این که متن اصلی توافقنامه احتمالاً آماده شده است اما دو موضوع هنوز اختلاف نظر وجود دارد و تا زمانی که این موضوعات حل یکی از ایران برای امضای هیچ توافقنامه‌ای را نخواهند داشت.

ابوالفضل عمویی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با تسنیم، با اشاره به آخرین خبرها از مذاکرات وین گفت: مذاکرات فعلی در وین چند مبنا و موضوع باقی مانده است.

وی افزود: اول این است که آمریکایی ها چه می توانند انجام دهند تا مجدداً مکان هایی را در جایگاه سابق خود بهعنوان عضو برجام موجود باشند، در همین راستا درخواست اساسی ایران در این مرحله تحریم ها و امکان ایجاد همکاری های بین المللی بر اساس پاراگراف 29 توافقنامه برجام. است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات روز گذشته وزیر امور خارجه روسیه مبنی بر دریافت تضمین از آمریکا، گفت: نکاتی که اخیراً توسط روسیه مطرح شده است مطالبی است که روسیه از آمریکا دارد و ایران در این زمینه درخواستی مطرح شده است و در حقیقت. ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا توانسته اند این کار را انجام دهند.

عمویی گفت: ایران نهایت تلاش خود را کرده است تا مذاکرات وین از مناسباتی که در اوراسیا، شرق اروپا و تحولات در جریان است دور کند و از این جهت آمریکایی ها باید همه طرف ها را به نیت های راضی کنند.

وی ادامه داد: این واقعیت است که امروز نسبت به اجرای تصمیمات آمریکا یک نگرانی فراتر از ایران است و نگران این هستند که آیا در صورت تمایل برجام آمریکایی ها به احکام خود ذیل این توافق عمل خواهند کرد یا خیر، در همین راستا نیز می خواهند. کتابخانه ملی ایران، آمریکا، آمریکا، آفریقای جنوبی، دولت اسلامی اسرائیل

عضو کمیسیون امنیت ملی موضوع مجلس یکی کرد: با وجود اینکه متن اصلی توافقنامه احتمالی آماده است، اما هنوز اختلاف نظر وجود دارد و تا این که این موضوعات حل شود ایران برای امضای هیچ توافقنامه‌ای نخواهد داشت.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

بازی انفجار: راهنمای کامل برای شرط بندی آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهی برای حل مشکلات چاپگرها
آشنایی با خدمات تعمیر دستگاه لیبل زن
تنوع و شیک‌ترین خرید عمده تیشرت مردانه
با ما بازی کنید: سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم
معرفی بازی انفجار: جذاب ترین بازی آنلاین در ایران
تماس با ما