مزایده مگا IPL 2022: “سایمون کتیچ فقط به خاطر کاویا ماران به SRH پیوست”، توییتر نمی تواند از ستایش مدیرعامل Sunrisers دست بردارد.

[ad_1]

مدیر عامل SRH در مزایده مگا 2022 IPL در حال انجام به یک مخاطب اینترنتی تبدیل شده است.

او در توییتر مورد ستایش قرار می گیرد که نه تنها زیباست، بلکه دارای مغزی برای انتخاب یک طرف قوی برای Sunrisers Hyderabad است.

Kaviya مشغول مبارزه با حق رای دادن های دیگر برای مناقصه بوده است.

در کنار ستایش، برخی از کاربران اینترنتی به شوخی می گویند که مربیان SRH از نشستن در کنار کاویا لذت می برند.

او دختر تاجر Kalanithi Maran است که یکی از اعضای گروه SUN TV است. همین گروه مالک فرنچایز Sunrisers Hyderabad است. زمانی که چند سال پیش برای اولین بار در حراج IPL ظاهر شد، او را «دختر اسرارآمیز» نامیدند، زیرا خیلی ها درباره او نمی دانستند. سال گذشته، کاویا ماران، مدیرعامل SunRisers Hyderabad مورد هدف طرفدارانی قرار گرفت که پس از اینکه ریشاب پنت، پایتخت دهلی، SRH را با هشت ویکت شکست داد و در روز چهارشنبه در صدر جدول امتیازی قرار گرفت، دل شکسته بودند.

این همه واکنش هاست:[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانکاناداdigital currency tutorial