مشمولان مالیات خانه های خالی بخوانند

[ad_1]

در شرایطی که مشمولان اعلام سازمان امور مالیاتی، خانه‌های خالی فقط یک روز دیگر برای پرداخت مالیات متعلق به فرصتی که دارند، آن دسته از مشمولان که نسبت به دلیل خود به خالی نبودن واحد مسکونی مورد نظر، ثبت نشدن اطلاعات سکونتی در سامانه املاک و اسکان. و … اعتراض دارند، می توانند این مالیات را با ذکر توضیح نکنند.

به گزارش ایسنا، در اخذ مالیات از خانه های خالی برای 568 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه قبض مالیاتی صادر شده است که با وجود مهلت پرداخت در پایان بهمن ماه، مجددا سازمان امور مالیاتی به صاحبان خانه های خالی این افراد صادر می شود. ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ فرصت دارند تا مالیات خود را بپردازند و در غیر اینسورت سازمان امور مالیاتی تصمیم بگیرند.

در این بین، برخی از افرادی که پیامک سازمان امور مالی مبنی بر پرداخت مالیات خانه خالی را دریافت کرده اند، نسبت به مشمول شدن برای این مالیات مخالف هستند و بر اساس اعلام آنها از آنجا که فراموش می کنند تا اطلاعات سکونتی خود را در سامانه املاک و اسکان انجام دهند. ثبت کنند، خانه آن‌ها به عنوان خاله خالی به سازمان امور مالیاتی معرفی شده است. او عاشق او بود.

هیمینین، باخی آل ماخاتان، بهایس، عایشه و بوتان

در این زمینه، پیگیری های سازمان امور مالیاتی بیانگر این است که مالیات بر خانه های خالی از طریق درگاه خدمات الکترونیک سازمان به نشانی My.tax.gov.ir صورت می گیرد و در این درگاه افراد می توانند مالیات واحدهای پولی را دریافت کنند. دوستت دارم.

علاوه بر این، وقتی وارد صفحه مربوط به مالیات واحدهای مسکونی خالی از سکنه می‌شوند، با دو گزینه «پذیرش و» و «عدم پذیرش» ممکن است که این افراد می‌توانند به هر دلیلی که بدهی تعیین شده را قبول کند، با ذکر است. تمامی حقوق محفوظ است.

طبق این گزارش، بر اساس قانون مالیات خانه های خالی آذرماه سال گذشته، اگر واحد مسکونی در شهرهای بالای 100 هزار نفر از 120 روز خالی از سکنه باشد، مشمول مالیات می شود و به ازای هر ماه بیش از زمان ذکر شده، ماهانه مشمول مالیات بر می شود. مالیات بر درآمد اجاره به شرح ضریب سال اول معادل شش برابر مالیات متعلقه، سال دوم معادل 12 برابر مالیات متعلقه و سال سوم به بعد معادل 18 برابر مالیات متعلقه خواهد شد.

در این بین وظایف، خانه های خالی را برعهده وزارت راه و شهرسازی از طریق سامانه املاک و اسکان داده شده است که این وزارتخانه با راه اندازی سامانه املاک و اسکان نسبت به ثبت اطلاعات سکونتی افراد اقدام می کند و افرادی که در مهلت تعیین شده از طریق سامانه املاک شناسایی می شوند. به خاطر صلح، به خاطر صلح، به خاطر صلح، به خاطر صلح و افتخار، مسئله زمان است.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما