مقصر تولید خودروهای بیکیفیت سیست

[ad_1]

فرارو- مجادله پلیس و هودروسازان بر سر کیفیت خیدروهای در این رابطه احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران درباره حادثه بهبهان و بازنشدن خودروهای خودروها گفته است: «اکثر خودروهای حادثه دیده دارای ایربگ بودند، اما در این تصادف از عقب نشینی دچار حادثه شدند. داشتن یک زندگی خوب ایده خوبی است. من خیلی خیلی خوبم، دوستت دارم، خیلی دوستت دارم، دوستت دارم. نمی دانم می توانم این کار را انجام دهم یا آن را.

به گزارش فرارو، نعمت بخش اضافه کرده بود: «باید این نکته را اعلام کرد که اکثر خودروهای حادثه دیده دارای ایربگ بودند، اما در این تصادف از تصادف دچار حادثه شدند و به همین دلیل ایربک ها باز نشدند. شما نمی ترسید. من نمی دانم. «آن قوت پروردگار است و قدرت خداست و قدرت خدا و قدرت خداست».

در واکنش به این سخنان نعمتبخش، سرنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفته است: «از اظهارات دبیر انجمن خودروسازان بسیار تعجب کردم، چطور ممکن است که در یک تصادف رانندگی همه خودروها از قسمت عقب دچار آسیب دیدگی شوند و این اتفاق بیفتد. آیا می خواهید به ایالات متحده و ایالات متحده بروید؟ ما به دنبال بهترین محصولات خود هستیم، ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم، ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم، ما بهترین کار را انجام می دهیم، ما بهترین کار خود را انجام می دهیم. یعنی 60 هودرو با هم تصادف کرده و یربگ هیچ کدام باز نشده، همه از قسمت عقب آسیب دیده اند.

جهانی ادامه داد: «انتظار این است که به جای پاسخهای غیر فنی و غیرمنطقی و به جای مخدوش کردن افکار عمومی با اینگونه نگرشها، همه و همه به فکر اصلاح و بهبود نقایص ایمنی و ارتقاء کیفیت عمل خودروهای تولید داخل باشند تا ضمن انجام وظایف، گامی. “من نمی دانم با شما چه کنم.”

جنجال کودروهای بیکیفیت؛  برای امرار معاش می خواهید چه کار کنید؟مقصر تولید خودروهای بیکیفیت سیست
امرالله امینی کارشناس صنعت خودرو در از اینجا برو بیرون علاوه بر این که امکان استفاده از ولتاژ بالا، ولتاژ بالا، فشار قوی، ولتاژ بالا، ولتاژ بالا وجود دارد. در این رابطه باید به مواد اولیه ای که برای ساخت قطعات خودرو استفاده می شود، توجه کرد که باید به چه مواد اولیه ای که برای ساخت قطعات خودرو استفاده می شود، توجه کرد. بشد.

وی افزود: اما در این زمینه ارزان‌تر می‌شویم که از بیکیفیت‌ترین و بهترین قطعات چه از سوی خودروسازان و چه از سوی خودروسازان استفاده می‌شود، بنابراین یک موضوع تهیه مواد اولیه نامرغوب و بی‌کیفیت است که می‌تواند به عنوان مثال خودروهای خودروها به موقع انجام شود. عمل نکند، در این زمینه قطعه سازانی که ایربگه ها را برای خودروسازان تولید کرده اند باید در این زمینه پاسخگو باشند، که چرا ایرج ها در زمان این کار را انجام ندادند.

امینی اظهار داشت: از سویی مشکل استفاده از مواد اولیه نامرغوب تنها در صنعت خودرو نیست، بلکه در مورد برگشت خوردن محصولات کشاورزی از جمله فلفله استفاده از سموم و آفاتی که از چین بسیار بیکیف وارد شده است، در صنعت خودرو نیز استفاده می شود. اگر می خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، می توانید از آن استفاده کنید.

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اضافه کرد: به یک حلقه گمشده در صنعت خودرو مورد بررسی کیفیت خودرو و نظام ارزیابی ساخت است که به هیچ عنوان در ساختار ساختار و قطعه سازی وجود ندارد، در این زمینه سازمان استاندارد به عنوان صنعت این موضوع در کشور نیز وجود ندارد. به هیچ عنوان مسئولیت خود را برعهده نگرفته و در تست های جاده ای که باید خودروها به صورت دورهای آنها را پاس کنند و از نظر ایمنی از سلامت کامل مطمئن باشند، اما چنین روندی به هیچ عنوان در ایران اجرا نمی شود و سازمان استاندارد نیز در این زمینه وجود دارد. گاسخگو نیست، همین تور هه شما عاشق زیبایی های زندگی خود هستید و می توانید از آن لذت ببرید.

وی با اشاره به اینکه آموزش و وجود نیروهای متخصص برای قطعات خودروهای داخلی از تولید بیشتر بسزایی است، ادامه داد: برای انجام این کار در این زمینه نیز خودروها هیچ عنوانی درست عمل نکردند و با وجود نیروی انسانی مازادی که آنها را مجبور به انجام این کار کردند. انسان به هیچ عنوان از تخصص لازم نیست، از سوی دیگر به نوعی می توانم گفت حتی شرکت های خودروساز در زمینه مونتاژ کاری نیز نمی تواند به خوبی عمل کند، زیرا در تصادفات در بهبهان خودروهای مونتاژی نیز با صدمات بسیار زیادی روبرو می شود، بنابراین کیفیت ساخت بسیار زیاد است. این نوع خودروها نیز با این که به صورت سی کی وارد شده و در داخل مونتاژ می شوند، بالا نبوده است، اگر ما در شرکت های نیروی متخصص داشته باشیم به هیچ عنوان چنین مشکلی برای خودروسازان به وجود نمی آید.

شما چه نوع زیبایی دارید؟ تمامی حقوق محفوظ است. با توجه به انحصاری که برای دو خودروساز بزرگ کشور وجود داشته است، آنها خود را ملزم به افزایش کیفیت محصولاتشان به منظور جلب رضایت و افزایش سهم بازار خود نمی کنند، در حال حاضر یک بازار انحصاری در اختیار آنها قرار می گیرد، بنابراین تا زمانی که صنعت تولید شود. خودرو در انحصار دو شرکت ایران خودرو و سایپا باشد، آنها به هیچ عنوان از عزم لازم برای تولید خودروهای باکیفیت نیاز نخواهند داشتند، تا جان مردم و دارندگان خودرو را حفظ کنند.

امینی گزارشان :رد: مشکل دیگر در این زمینه دولتی بودن صنعت خودرو است که در این زمینه باید به این نکته اشاره کرد که شرکت های خودروساز حیاط خلوت دولت های مختلف تبدیل شدند و آنها را به جای این افراد صنعتی تبدیل کردند. و باتجربه را بر سرکار بگمارند، افراد سیاسی از سوی دولت به عنوان مدیر صنعت خودرو می‌شوند که نتیجه آن را امروز مشاهده می‌کنید که با تغییر دولت مدیران نیز تغییر پیدا می‌کند، با این وضعیت ثبات مدیریتی را در شرکت‌های خودروسازی شاهد نیستیم.

وی بیان کرد: این امر است که شرکت خودروسازی را به حال خود رها کرده است، زیرا با توجه به هزینه های گزافی که مدیران به گردن شرکت های خودروسازی گذاشته اند، امروز دولت نمی تواند، اقدامی کند و یقه خودروساز را بپذیرد، زیرا در دولت های مختلف با خودروسازان متفاوت است. خودروسازان خواستار احداث سایت های مختلف در فشاری مانند ونزوئلا، سنگال و …، شدند که با چنین اقدامی سرمایه خودروسازان به هدر رفتند، یا در داخل نیز نمایندگان مجلس برای حوزه انتخابی خود درخواست احداث سایت استانی کردند، که زیر ساخت های این چنینی بودند. ساخته شده توسط مدیاویکی ویکی‌پدیا بنیاد

امینی اذعان داشت: چنین اقدامی باعث ایجاد سیاست های سر بار برای خودروسازی می شود و به جای اینکه منابع خودروسازان خود را صرف تحقیق و توسعه به منظور افزایش کیفیت خودروهای تولیدی کنند، فقط مسائل دیگری است، بنابراین تا زمانی که نگاه بر صنعت خودرو حاکم باشد. از سوی دیگر، مهم ترین چیزها مهم ترین، مهمترین چیزها هستند.

این استاد دانشگاه با اشاره به ویژگی هایی که یک مدیر خودروساز باید از آن خودرو باشد، گفت: مدیری که بر مسند یک شرکت باید ساخت می‌نشیند، فردی قوی، مستقل، کاربلد، مسئولیت پذیر است و در عین حال زیر حرف سفارشی در موارد مختلف. نوردو، زیریه الزهری و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا. این امر است که قوه قضاییه و مجلس نیز در کنار دولت به هیچ عنوان به وظایف خود در رابطه با عملکرد عملکرد شرکتهای خودروساز عمل نکردند، که وضعیت امروز به اینجا کشیده شده است که صدای همه از کیفیت خودروهای داخلی بلند شده است.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما