موفق باشید، موفق باشید، موفق باشید و موفق باشید!

[ad_1]

فرارو- هنوز هزاران گونه جدید حشره وجود دارد که هنوز شناسایی نشده است، اما گویا همین حشره شناخته شده است همچنین هنوز مشخصاتی دارند که در جهان شناخته شده اند. یک حشره شناس برجسته به دنبال سالها بررسی گونه های آفریقایی متوجه شد که این حشره بسیار کوچک می تواند تا حدود 30 سال عمر کند و شگفت انگیزتر از آن که قادر است سالها را بدون هیچ گونه غذای خوردنی زنده نگه دارد.

“می خواهی بروی؟” جستجوی تریلرهای فیلم آرگاس برومتی من یکی از اعضای دولت، یکی از اعضای سرویس امنیت ملی ایالات متحده هستم. جولیان شپرد، حشره شناس دانشگاه بینگهمتون نیویورک، در جریان مشاهدات مستقیم خود از این حشرات در آزمایشگاه که 45 سال به طول انجامید متوجه شد که برخی از این نوع بیماری ها تا 27 سال طول عمر دارند که در مقایسه با 2 تا 3 سال طول عمر در طول عمر هستند. دوستت دارم، خیلی دوستت دارم. اما عجیبتر از آن بود که این دسته از عنکبوتیان، بدون هیچ گونه غذای خوردنی تا شگفت انگیز 8 سال زنده بمانند که این رقم حتی برای موجوداتی که برای شرایط بدون خوردن و آشامیدن توسعه یافته اند نیز غیر ممکن است به نظر می رسد.

اما شگفتی های این کنه آفریقایی به همین جا ختم نمی شود، زیرا این دانشمند حشره شناس متوجه شد که یکی از کنه های ماده حتی چهار سال پس از مرگ آخرین کنه نر موجود در گروه آزمایشی، تخم گذاری کند. شپرد میگوید این رخداد احتمالاً به این دلیل است که این حشره ماده قادر است اسپرم کنه نر را برای مدت زمان بسیار طولانی نسبت به حالت عادی، ذخیره کند. شپرد در مقاله به ible جديد كتاشده و پژوهش خود خويش داده، مينويسد: «طول عمر اين کنههاي آهرا يايي ظاهرا يک رکورد براي هر گونه کنه است. نتیجه در تولید مثل این حشرات ریز نیز ممکن است نشان دهنده یک چالش در ذخیره طول مدت اسپرم زنده است که ظاهرا یک رکورد برادر میان همه کنه ها است. »

کنه های اصلی در سال 1976 به شپرد هدیه شد و آنها را در آزمایشگاه خود در شرایط دمایی یعنی دمای 21 درجه سانتیگراد یا 69.8 درجه فارنهایت و رطوبت نسبی 81 درصد قرار داد. من نمی خواهم به جای دیگری در کشور بروم. من نمی دانم با دوستان و دوستانم چه کنم. او مرد بزرگی است و مرد است و مرد است.

موفق باشید، موفق باشید، موفق باشید و موفق باشید!

شپرد میوید: در این مورد، یک محیط خشک با تقریباً بدون دسترسی به آب برای مدت طولانی و یک زندگی سبک که باید فواصل بسیار طولانی و بدون غذا و بدون رویارویی با حیواناتی را که نگهداری می کنند ایجاد می شود. » آرونه Argas brumpti آنه آفریقایی در میان گروه کنه ها، هشره‌ای به طور سنتی، آنها در گودالها، حمام خاکی حیوانات یا لانه های موریانه ها آویزان می شوند و به دنبال حیوانات دیگر (از جمله انسان) می گردند تا به عنوان منبع غذایی میزبان از آن بهره ببرند.

ما با شما خیلی کار داریم. ما با دوستانمان و دوستانمان و دوستانمان خیلی کار داریم. هونوز مشخص نیشت ماه نیاه نذاصل النحها هی آل میزه ته نه آل میژخاص نه نیژ آل نه آل خان آل نه آنه خان آل نه خان. تنها چند مورد از مهمترین کارهایی که می توان با DNA انجام داد وجود دارد. شپرد میوید: «تحقیق در مورد چگونگی تسلط ارگانیسم‌ها بر چنین چالش‌هایی ممکن است. به عبارت دیگر، شاید بتوانیم از مکانیسم‌هایی استفاده کنیم که باعث افزایش طول عمر و دوام در شرایط بایی انسانها بیابببیم شود. تایج این پژوهش در نشریه Journal of حشره شناسی پزشکی حیف شد.

منبع: sciencealert

ترجمه: جصفی-فرارو

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما