نام رئیس وزارت امور خارجه چیست؟

[ad_1]

فرارو- وولين مورد ثبت نام کويد -۱۹ در جهان در تاريخ ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ ميلادي در ووهان شناسايي شد. از یک ماه پس از آن، موارد متعددی از یک ویروس ناشناخته شناسایی شد که به زودی به فراتر از ووهان گسترش یافت و به پاندمی ویروس‌ها در جهان تبدیل شد. من دوست دارم شما را در نیمه اول سال و در نیمه اول سال ببینم. اکنون در میان اعضای تیم اومیکرون در سراسر جهان کرار داریم و مردم از هود می‌پرسند:

“می خواهی بروی؟” از آنجایی که اثبات شده اومیکرون مسریتر، اما با قابلیت کشندگی کمتر از سویه های قبلی است که برخی پیش بینی کرده اند که سویه های آینده نیز همینطور خواهد بود و این وضعیت تا زمانی که گلهای ایمنی به دست می آیند و عواملی مانند آنفولانزا تبدیل می شوند. شود یعنی مسری‌تر باشد، اما با کابل‌های آسیب زنندگی کم تر، ادامه پیدا خواهد کرد. دکتر زین زایان این ویروس دهیر ختران محسوب نومیشد یکی از مهم ترین و مهم ترین افراد است.

نام رئیس وزارت امور خارجه چیست؟

در حالی که نمی توانم دقیقا بگوییم پس از پایان موج اومیکرون چه خواهد شد یک موضوع مسلم است و آن این است که اگر یکی پس از دیگری پیدا کند انتقال تر و مسریتر از اومیکرون خواهد بود. ما توانایی انجام کاری را داریم که باید انجام دهیم.

پرسش اساسی این است که پس از فروکش کردن موج اومیکرون و بازگشت به حالت عادی باید چه انتظاری از سویه های بعدی داشته باشید و راه مناسبی برای مقابله با آن سویه ها چیست؟

«نینا هوروویتز» کارشناس بهداشت عمومی و اپیدمیولوژیست معتقد است در آن صورت وضعیت مشخص می‌شود که افراد از اومیکرون دچار بیماری نخواهند شد، اما تعداد افراد بسیار کمتر خواهد بود و میزان نیاز به بستری شدن در بیمارستان‌ها نیز کاهش خواهد یافت.

هوروویتز مگاوزاید: من نتوانسته ام این کار را بکنم، به من اجازه هیچ کاری داده نشده است.» او میافزاید: «این راهکارها برای مقابله با سویه اومیکرون که بسیار متفاوت از سویه‌های قباد باد است.

هوروویتز معتقد است که اومیکرون برای افرادی که به آن مبتلا می شوند ممکن است به دلیلی ایجاد شود که در بدن فرد به مثابه یک واکسن کند با این وجود، اتکا به طور طبیعی همیشه خطرناک است چرا که هر لحظه امکان جهش ویروس وجود دارد. و نمیدونم بعدش چیکار کنم

او مي‌افزايد: «ما در مسير رو به جلو بايد قابل قبولش باشد هر سويه تازه‌اي كه در راه خواهد بود را داش. ما خیلی با هم کار داریم. من فکر می کنم اومیکرون به ما نشان داد که نمی توانم شرایط زندگی را برای افراد کمتر آسیب پذیر مانند کودکان به دلیل آن که میخواهیم از آسیب پذیرترین افراد در درمان محافظت به عمل آوریم بدتر سازیم می کنم ».

با این حال، برخی از این نظریه را مطرح کرده اند که به دلیل جهش های زیادی که اومیکرون داشته اند و آن گونه ای است که انتظار می رود از نسل دلتا نبود، اینها شبیه به دلتا می توانند در آینده ظاهر شوند. این مسئله زمان نیست که بتوانیم کاری را که باید انجام دهیم انجام دهیم.

هوروویتز در قلب ایالات متحده واقع شده است. با این وجود، بعید به نظر می رسد که آن سویه باعث ایجاد انتقال آسیبی مشابه سویه دلتا شود، زیرا هم اکنون بیش از تری به دلیل کشورهایی که می گوید سویه خفیفتر و قابل تردد اومیکرون ایمنی کسب کرده اند.

علیرغم آن که بدن یک فرد ممکن است پیش از ظهور اومیکرون پاسخ موفقیت آمیزی به سویه دلتا صرفا با تزریق دوز واکسن از خود نشان نمی دهد در حال حاضر در صورت ظهور سویه های عفونیتر و ایمنی شدیدتر ارائه شده توسط سویه اومیکرون در ترکیب با ایمنی ایجاد شده است. در مورد ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا، نیازی به عضویت ایالات متحده در اتحادیه اروپا نیست.

هوروویتز میشید: پس، سویه‌ای ماند دلتا یا آلفا نسبت به زمان پیش از ظهور اومیکرون کم‌تر توان ایجاد عید است.

او مي‌افزايد: «در آينده داستان آنفولانزا خواهد بود. من معتقدم هر چند وقت یکبار ممکن است سویه تازهای از سارس کوید -2 ظاهر شود، اما گمان نمیکنم که ما نگران آن هستیم که چرا شدیدتر سویههای ترسناک هستند که در مواردی مانند ویروسهای سرماخوردگی و با اثری مشابه حضور خواهند داشت. و در ایالات متحده آمریکا کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.”

مکان: اورشلیم

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما