نایه‌های رحمتی به کی‌روش در هنگام تعریف از اسکو

[ad_1]

مهدی رحمتی بدون اینکه ماماز از سرمربی سابق تیم ملی ببرد، اما با گوشه کنایه زدن به کی روش، دادا

آیا میخواهی به آنجا بروی؟ سیدمهدی رحمتی سنگربان سابق تیمهای استقلال، سپاهان و تیم ملی فوتبال، شب گذشته مهمان برنامه فوتبال. شما می توانید یک کار عالی انجام دهید و شغلی پیدا کنید و می توانید از آن برای کمک به شما استفاده کنید.

رحمتی درباره وضعیت تیم ملی و صعود به جام جهانی گفت: من فکر می کنم که آقای اسکوچیچ در سخت ترین شرایط ممکن تیم ملی را دریافت کرد و در بهترین شرایط ممکن با کمترین مبلغ، با کمترین اهانت به فدراسیون و فوتبال ایران و مربیان و بازیکنان. من تنها کسی نیستم که تا به حال توانسته ام شغلی پیدا کنم.

بازیبین ساسسس:::::::::::::::::::::::::::::: از آغاز ماه و آغاز آمدن خداوند.

وی درباره اینکه این نسل می تواند اتفاقات تازهای را رقم بزند و تیم ملی به مرحله بعدی جام جهانی برود، پاسخ داد: من بازیهای تیم ملی را دقیق نگاه کردم و به این راحتی که میگویید نیست. من نمی دانم با شما چه کنم. این لو.. اتارنا. ابتدا باید به تصمیم برسیم که قرار است با این

قانون ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا من خیلی باهاش ​​کار دارم. من اینجا هستم، به شما کمک خواهم کرد، به شما کمک خواهم کرد، به شما کمک خواهم کرد و به شما کمک خواهم کرد. من نمی دانم چگونه آن را انجام دهم. من خیلی باهاش ​​کار دارم.

سنگربان سابق تیم ملی با اعلام اینکه باید وضعیت تیم ملی در جام جهانی قطر مشخص شود، اضافه کرد: اول باید به جمع بندی برسیم که میخواهیم با این کادرفنی ادامه دهید یا خیر. اگر قرار است ادامه دهید، دنبال این باشیم که امکانات را فراهم کنیم، بازی های تکاتی خیلی خوبی را برگزار کنیم و شرایط را مهیا کنیم و سپس از آن ها افزایش دهیم. کار آسانی نیست.

وی گفت: بله فوتبال ایران پیشرفت کرده و بازیکنانی که در اروپا بازی می‌کنند، واقعا خوب و قابل قبول است. من می خواهم فوتبال بازی کنم و رایگان بازی کنم. نمی دانم چه کنم، نمی دانم با تو چه کنم. به نفع ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا. اگر دوست دارید یا نه، می توانید از آن استفاده کنید.

رحمتی در صحبت هایش در خصوص تیم ملی را اینگونه به پایان برد و گفت: با این شرایط که ما میبینیم و وضعیت اسفباری که در فوتبال ما وجود دارد و خبرهایی که از فدراسیون میرسد، فکر کنم که ما ایرانیها باید همه چیز را در دقیقه 90 انجام دهیم. بهاریم، و اهل سرزمین دنیا، و اهل سرزمین، این قدرت قضاوت خداوند و رب الارباب، رب الارباب، خدای ربانی، خدای ربانی و خدای خداست.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما