چرا طراحی قالب وردپرس موفق می شود

سیستم مدیریت محتوای وردپرس، که به جرات میتوان گفت محبوب ترین سیستمی است که افراد از آن استفاده کردهاند. آنفایو با بکار گیری هسته وردپرس و اختصاصی کردن محیط کاربری برای راحتتر شدن کار با این سیستم طراحی قالب وردپرس را تحت نام فایوپرس پشتیبانی می کند. این کار اعتماد کاربر را در پی نخواهد داشت و جلوه ی خوبی برای کسب و کار شما ایجاد نمی کند. اگر می خواهید یک سایت ایده آل و عالی شخصی, شرکتی و خدماتی به همراه تمامی امکانات مورد نظر را داشته باشید یک قالب حرفه ای و تک می تواند شما را به ایده آل خود برساند.استفاده از استاندارد ها و تکنولوژی های روز دنیای وب و اینترنت به همراه خلاقیت و نوآوری در قالب های طراحی شده, سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع متمایز می کند. فایل psd به این شکل طراحی میشود که برای طراحی یک صفحه از وبسایت، باید یک فایل تصویری را به تعدادی فایل تصویری کوچکتر تقسیم کنید و در نهایت تمام آنها را به هم متصل کرده و یک تصویر واحد را ایجاد کنید.

در ادامه مقاله، با بیانی ساده، به سه مرحله برای داشتن قالب وردپرس اشاره میکنیم. مسلم است که برای این مرحله باید دانش اولیه راجع به html و css را بیاموزید. در حقیقت، ممکن است وسوسه شوید که به جای آن قالب خود را ایجاد کنید. طراحی قالب وردپرس و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی آنفایو بوده که با ارایه خدمات شبانه روزی فنی به وب سایت های فارسی به عنوان یک کارنامه موفق ،فایوپرس را در بین ارایه کننده خدمات وب (طراحی سایت های انگلیسی طراحی سایت وطراحی قالب وردپرس و طراحی پوسته وردپرس) در ایران می باشد. وقتی به این افراد طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا را پیشنهاد می دهیم سریع به دنبال دانلود وردپرس و ایجاد یک وب سایت بدون هیچ دانشی هستند.

از خدمات دیگر طراح وردپرس ,سئو و بهینه سازی اختصاصی هر سایتی جدای از سیستم مدیریت محتوای آن است. بهینه بودن قالب های طراحی شده از لحاظ سرعت و سئو. سئو و بهینه سازی قالب . قالب طراحی شده باید با نسخههای گوناگون وردپرس و سیستم فروشگاهساز ووکامرس سازگاری داشته باشد. قالب های وردپرس وبسایت، طرح های آماده و از پیش طراحی شده ای هستند که بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد می شوند و در طراحی و ساخت سایت و یا ایجاد تغییر در وب سایتی که قبلاً طراحی شده است، مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه با گسترش سیستم های مدیریت محتوا و تنوع آنها انتخاب یک سیستم مطمئن با امنیت بالا برای کاربران مشکل ساز شده است، سیستم ورد پرس یکی از محبوبترین و کاربر پسند ترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان محسوب می شود.

در این پوسته وردپرس ما قسمتی رو طراحی کردیم که در آن قسمتی رو طراحی کردیم که که آخرین بروزرسانی سریال ها رو نمایش میده که در آن بعد از اضافه شدن قسمت جدید به صفحه اصلی اومده و کاربر از بروزرسانی اون ها آگاه میشه. ضمن احترام به شخص شما و دیگر دوستانی که حق تولیدکننده اثر را ضایع نمیکنند و محصول دزدی استفاده نمیکنند، عرض کنم درسته که نسخه غیرمجاز دوره ناقص و منسوخ شده است و کاملا با دوره جدید فرق میکند اما با این وجود ما هیچگونه رضایتی برای استفاده از آن نداریم و این کار شرعا و قانونا حرام است. میشه این مباحث را به صورت تکی خریداری کنم؟ در دوره وردپرس شما ضمن یادگیری یه سری از مباحث php (مقدماتی) مهارت کدنویسی و طراحی قالب وردپرس رو هم یادمیگیرید و در این زمینه متخصص میشید. وبمستران هوشمند یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث بازاریابی اینترنتی و ساخت ۰ تا ۱۰۰ کسبوکار اینترنتی، مسلط میشوید. تیم طراح وردپرس طبق کاربرد, نوع سایت, نظر و خواسته شما یک قالب کاملا اختصاصی به همراه امکانات مورد نظر با گرافیک جذاب و کاربر پسند برای سایت شما طراحی می کند.

پس از نصب قالب، می توانید پیش نمایش سایت خود را ببینید و ببینید که چگونه به نظر می رسد. همچنین برای بعضی از ویژگی ها (features ) می توانید از برون سپاری کمک بگیرید. اکنون می توانید از یک ابزار فشرده سازی مانند WinRAR برای ایجاد یک فایل .zip بر اساس فایل استفاده کنید. پاسخ این سوال دقیقا بستگی به نوع نیازها و سطح توقعات شما از یک کسب و کار دارد. تیمطراح وردپرس قالب ایده آل سایت شما را به صورت کاملا بهینه, سئو به همراه گرافیک جذاب طراحی و اجرا می کند. افزونه های طراحی قالب وردپرس علاوه بر رابط بصری خود، دارای ویژگی های مختلفی هستند که فرآیند را آسان تر می کند.

همانگونه که مطلع هستید تعرفه ثابت درج نشده است زیرا نیاز ها و امکانات کاربران با یک دیگر تفاوت زیادی داشته و پس از دریافت نیاز های شما این هزینه مشخص خواهد شد و این بیشتر به نفع مشتری می باشد چرا که برای امکانات درخواستی مورد نیاز خود هزینه می کند و برای امکانات اضافی هزینه پرداخت نخواهد کرد. اگر کاربران نتوانند وب سایت شما را درک کنند و دچار ابهام و سردرگمی شوند، خیلی زود آن را ترک می کنند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

بازی انفجار: راهنمای کامل برای شرط بندی آنلاین
تنوع و شیک‌ترین خرید عمده تیشرت مردانه
با ما بازی کنید: سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم
معرفی بازی انفجار: جذاب ترین بازی آنلاین در ایران
مکمل گینر: راه حلی کارآمد برای افزایش وزن و حجم عضلات
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما