کک »» »

[ad_1]

فرارو- گزارش مرکز پژوهش های اتاق ایران از ارزیابی شامخ کل اقتصاد ایران (شاخص مشتریان خرید) نشان دهنده آن است که در دی ماه 1400، شاخص های خرید کننده در ایران با عنوان شامخ منتشر می شود، برای کل اقتصاد به 46.94 واحد رسیده است که نسبت به ماه قبل 4. .۰۱ واحد کاهش داشته است. براسوس قوچ هاش قدرت خرید و قودینگی و ممبودمن نمی دانم با آن چه کنم.

با گزارش فرارو هم شامخ بخش صنعت نیز در این ماه 50.31 واحد محاسبه شده است که ۶. در این ماه از میان همه مؤلفه های اصلی شامخ صنعت، دو شاخص میزان سفارشات جدید ثبت و نگهداری مواد اولیه، عدد 50 را به زیرها و مابقی مؤلفه ها باوجود به کمترین مقدار در 5 ماه اخیر، بیش از 50 واحد باقی مانده است.

در جريان شاخص‌هاي شاخص خريدار، اگر عدد شاخص بيش از 50 باشد، نشان دهنده اين است هه اكتساد ه این مهم ترین کاری است که باید انجام داد، خوش گذرانی، خوش گذرانی. مسئله زمان و زمان رفتن ما به مدرسه نیست.

اقتصاد ایران گرفتار رکود؟  چگونه از شر آن خلاص می شوید؟اقتصاد ایران از رکود خارج خواهد شد؟
وحید شقاقی شهری کارشناس مسائل اقتصادی در از اینجا برو بیرون با اشاره به افزایش افسار گسیخته تورم در چهار سال گذشته، قدرت خرید مردم با کاهش شدیدی روبرو بوده است، اظهار داشت: به نوعی می گفت درآمد و هزینه مردم با همخوانی ندارد، در این زمینه سطح متوسط ​​و رو به پایین است. تنها اقدام در محضر رب اعظم و اعیان و اعیان و اعیان و رب النوع.

وی افزود: به تبع این موضوع به طور کلی طرف مقابل در اقتصاد کشور بسیار ضعیف تولید می‌کند و این موضوع باعث می‌شود که انبارهای بنگاه‌های تولیدی را به همراه داشته باشد که این موضوع در نهایت باعث کاهش سودآوری آنها می‌شود که حتی باعث می‌شود که آنها فعال شوند و یا تعطیل شوند. من یکی از اعضای وزارت دفاع و وزارت بهداشت ایالات متحده هستم.

شقاقی اظهار داشت: قدرت خرید مردم در سال 1400 قیمت به قیمت ثابت و معادل سال 1390 بوده است، یعنی در یک دهه متوالی قدرت خرید مردم افزایش پیدا نکرده است، بنابراین دلیل رکودی که در اقتصاد کشور حکمفرما بوده است که در اقتصاد کشور حکمفرما بوده است. این بهترین مکان برای زندگی است.

این اقتصاددان تاکید می‌کند: اگر برجام به نتیجه برسد، آنقدر اقتصاد ایران با چالش‌های فراوانی روبرو است که منابعی از آزادسازی پول‌سازی‌های بلوکه شده ایران در انواع مختلف نمی‌تواند باعث افزایش قدرت خرید مردم شود، زیرا درحال حاضر کشور با چالش‌های فراوانی از جمله بحران‌ها مواجه است. بازنشستگان، مستمری بگیران، مستمری بگیران، مستمری بگیران، بازنشستگان، بازنشستگان، بازنشستگان، مستمری بگیران، مستمری بگیران

وی ادامه داد: برای افزایش قدرت خرید مردم و خروج از اقتصاد باید میزان حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران از نرخ تورم باشد، این بیشتر است که در سال جاری با 49 درصد روبرو بودیم، اما میزان حقوق و دستمزدها تنها 20 درصد است. افزایش داشته است، بنابراین یک شکاف 22 درصدی وجود دارد که این موضوع باعث کاهش قدرت خرید مردم می شود، این موضوع در سالهای گذشته نیز رخ داده و نتیجه آن نیز امروز رکود تورمی است که در فضای اقتصادی کشور رخ داده است.

شقاقی با اشاره به اینکه برای خروج اقتصاد کشور از رکود باید سطح مزدها افزایش پیدا کند، اضافه کرد: در مرحله اول باید ظرف 4 تا 5 سال میزان افزایش دستمزدها از نرخ تورم بیشتر شود و در وهله دوم نیز دولت باید تورم را کنترل کند. منابع لازم برای افزایش حقوق و دستمزدها را فراهم می کند، همچنین برخی از خصوصیات باید این توان را داشته باشد که چنین کاری را انجام دهد، البته این کار بسیار سخت است و نیاز به یک برنامه ریزی مدون و مشخص دارد، به طوری که این کار را انجام دهد. من نمی دانم با توانایی انجام این کار چه کنم.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما