IND در مقابل WI ODI دوم: پراسید کریشنا چهار برد را به دست آورد و هند با 44 برد پیروز شد و 2-0 پشت سر هم پیش افتاد.

[ad_1]

پراسید کریشنا با پرتاب چهار ویکت به هند کمک کرد تا از 237 دفاع کند و هند غربی را با 44 ران در دومین ODI سری سه مسابقه اینجا در استادیوم نارندرا مودی احمدآباد در روز چهارشنبه شکست دهد.

هند با این برد در سری 3 بازی رفت 2-0 به برتری دست نیافتنی دست یافت. فینال ODI روز جمعه در همان مکان برگزار می شود.

در تعقیب 237، شای هوپ و براندون کینگ، بازکننده‌های هند وست، 32 دوش را برای اولین ویکت انجام دادند، اما پراسید کریشنا با اخراج کینگ (18) و دارن براوو (1) پیاپی، مبارزه هند را رهبری کرد. شای هوپ (27) نیز بلافاصله پس از بازگشت به غرفه توسط یوزوندرا چاهال رفت و هند غربی در اوور هفدهم به 52/3 کاهش یافت.

نیکلاس پوران، کاپیتان ایستاده، امید زیادی به تیم ویندیز داشت، اما حتی او نیز ناکام ماند زیرا تنها 9 گل را به ثمر رساند و سپس توسط پراسید اخراج شد. جیسون هولدر (2) در بولینگ شاردول تاکور ارزان قیمت رفت و بازدیدکنندگان در 76/5 در 22 و هنوز 162 فرار از هدف با مشکل مواجه شدند.

Shamarh Brooks و Akeal Hosein 41 ران برای ویکت ششم انجام دادند، اما به محض اینکه اینینگ های Windies شروع به بازگشت به مسیر کردند، Deepak Hooda اولین ویکت ODI خود را در حالی که بروکس را اخراج کرد (44) برداشت و بازدیدکنندگان به 117/6 کاهش یافتند. . Akeal Hosein (34)، Odean Smith (24) و Fabien Allen (13) نیز به میدان رفتند، اما در نهایت به اندازه کافی ثابت نشد زیرا هند یک برد 44 ران را به ثبت رساند.

پیش از این، Suryakumar Yadav و KL Rahul ممکن بود ضربات 64 و 49 را به نمایش بگذارند، اما میزبان در فواصل زمانی معین ویکت‌های خود را از دست می‌داد و در پایان، هند غربی هند را به 237 بر 9 در 50 اور اختصاص داده محدود کرد.

ویرات کوهلی (18)، ریشابه پنت (18)، واشنگتن ساندار (24) و دیپاک هودا (29) همگی وارد شدند، اما هیچ یک از آنها نتوانستند برای مدت طولانی در چین باقی بمانند، و این منجر به مردان شد. آبی امتیاز کمتر از 250 ران را ارسال می کند.

برای هند غربی، آلزاری جوزف و اودین اسمیت هر کدام دو ویکت اسکالپ کردند.

امتیازات مختصر: هند 237/9 (Suryakumar Yadav 64, KL Rahul 49; Alzarri Joseph 2-36); وست هند 193 همه بیرون (شماره بروکس 44، آکال حسین 34؛ پراسید کریشنا 4-12).[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما