IND vs WI: هند غالب در سومین T20I Windies را شکست داد و 3-0 تمیز کردن را کامل کرد.

[ad_1]

کلکته: دریانوردان هندی پس از پنجاه ستیزه جوی سوریاکومار یاداو به طور یکپارچه شلیک کردند و میزبانان در سومین و آخرین T20I در اینجا یکشنبه به یک برد 17 ران بر هند غربی رسیدند.

پس از اینکه دیپاک چهار به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ نتوانست اور سوم را کامل کند، لنگ لنگان از زمین خارج شد، هارشال پاتل (3/22)، ونکاتش ایر (2/23 از 2.1 اور) و شاردول تاکور (2/33) وظایف خود را به طرز چشمگیری انجام دادند. برای دفاع از 184/5 هند.

نیکلاس پوران، ضربه گیر ویکت بان، به فرم خوب خود ادامه داد و سومین پنجاه توپ متوالی (61 توپ از 47 توپ؛ 8×4، 1×6) را به ثمر رساند، اما این کافی نبود زیرا وست هند موفق شد تنها 167 توپ در 9 توپ را به دست آورد.

برای روهیت، این سومین کلین سوئیپ پیاپی او به عنوان کاپیتان تمام وقت بود که قبلا نیوزیلند (0-3) را در T20Is و هند غربی (0-3) را در ODI شکست داده بود. این برد همچنین با رکورد 9 پیروزی متوالی آنها در سال 2020 مطابقت داشت.

برای هند غربی، این سومین شکست متوالی دوجانبه خارج از خانه آنها بود – 0-2 از نیوزلند در فصل 2020-21 و 0-3 از پاکستان در فصل 2021-2021 – در حالی که آنها در یک سفر فراموش نشدنی در هند حضور داشتند که شش مسابقه را از دست دادند. (از جمله سه در پای ODI).

اگرچه آوش خان (4-0-42-0) با خط خود مشکل داشت، چهار در اوایل با حذف هر دو بازیکن بازکننده – کیل مایرز (6) و شای هوپ (8) – در فاصله 11 تحویل، زودتر به هند حمله کرد. داخل پاورپلی

چهار توپ را به هر دو طرف تاب داد و همچنین به طرز هوشمندانه ای سرعت خود را برای فریب بازکننده های ویندیز تغییر داد و اولین موفقیت را در توپ پنجم پس از بررسی موفقیت آمیز هند برای اخراج مایرز به دست آورد.

در اوور بعدی خود، او با هلو یک مهاجم بیرونی، لبه بیرونی هوپ را گرفت و قبل از اینکه آسیب ببیند و بدون اینکه اوور خود را کامل کند از زمین خارج شود، آتش را نگاه کرد.

در غیاب چهار، هارشال آن را تقویت کرد تا ذهن جیرجیرک‌گر درخشان خود را به نمایش بگذارد، در حالی که او افراد کندتر خود را به کمال می‌رساند تا او را به سمت ویرانگر برگرداند.

پیش از این، Suryakumar Yadav قدرت بی رحمانه خود را در راه رسیدن به توپ 31 توپ 65 آزاد کرد و به خوبی توسط ونکاتش (35 نه از 19) حمایت شد، زیرا هند پس از قرار گرفتن در ضربات توپ، 184 را به مدت پنج به چالش کشید.

سوریاکومار قبل از کسب بهترین امتیاز T20 خود در تحویل نهایی، هفت شش و یک مرز را در یک نمایش استثنایی از قدرت ضربه زدن شکست.

ونکاتش، بازیکن همه کاره بولینگ پیس، چهار چهار و دو شش را در انتهای دیگر شکست داد، در حالی که این دو 91 دوش از 37 توپ را برای چهارمین ویکت جمع کردند تا به هند کمک کند تا از یک فروپاشی مینی مرتبه متوسط ​​بهبود یابد.

تیم هند با 55 ران در اوورهای میانی سه ویکت را از دست داد، از جمله کاپیتان روهیت شارما، که در رده چهارم قرار گرفت و در 15 اور در امتیاز 98/4 با مشکل مواجه شد.

سوریا تنها در 27 توپ به 50 تای T20 چهارم خود رسید و با 6 اور عظیم روماریو شپرد در فینال به 50 توپ رسید.

این یک دستور ضربه زدن هندی با ظاهری جدید بود که به نمایش گذاشته شد و ایشان کیشان باتینگ را با روتوراج گایکواد باز کرد، در حالی که شریاس آییر به شماره 3 ضربه زد و کاپیتان روهیت در غیاب ویرات کوهلی و ریشابه پنت که او را در شماره 4 رها کرد. استراحت کرده اند

روتوراج که پس از اولین بازی در سری‌لانکا در ژوئیه سال گذشته، فرصتی را به دست آورد، «ماشین ران» ماهاراشترا در مدت کوتاهی که روی نقطه چین بود، تحت تأثیر قرار گرفت و توپ را قبل از بیرون آمدن در حین بازی در خارج از منطقه آسایش خود، به زمان کامل رساند.

گران‌ترین خرید در مزایده بزرگ IPL 2022، ایشان، که دو بار فراموش‌نشدنی در دو T20I اول داشت، در اوور چهارم با سه مرز در چهار توپ شروع به شلیک علیه شپرد کرد.

دو نفر شریاس و ایشان با قرار دادن یک پایه پنجاه و پنجاه در تنها 32 توپ، نتوانستند شروع خود را تبدیل کنند و در فاصله 7 توپ به میدان رفتند.

دو نفره ویندیز متشکل از هیدن والش جونیور (4-0-30-1) و روستون چیس (4-0-23-1) در اورهای میانی به طرز درخشانی بازی کردند.[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

سایت dancebet: فرصتی برای عشاق رقص
بازی انفجار: یک راه جذاب برای کسب درآمد آنلاین
افزایش بهره‌وری با دفتر کار درسی
کتاب کار ریاضی: پل ارتباطی بین دانش‌آموزان و مفاهیم ریاضی
Exploring the World of Real Estate in Canada
Welcome to Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما