انواع دیزل ژنراتور چیست؟

یک دیزل ژنراتور را می‌توان در یک پوشش عایق صوتی به نام کانوپی (Canopy) قرار داد که صدای ناشی از آن را به خوبی کاهش می‌دهد. برندهای مختلف دیزل ژنراتور و رده قیمتی این برندها نیز از ویژگی‌های مهم این دستگاه است که در متن مقاله، به شکل کوتاه به آن‌ها اشاره شد. به‌کارگیری سوئیچ انتقال اتوماتیک مستلزم پرداخت هزینه خرید، نصب و نگهداری است؛ بنابراین استفاده از آن برای کاربردهایی مانند تهویه ساختمان‌های مسکونی که حساسیت کمتری دارند، مقرون‌به‌صرفه نیست.

دیزل ژنراتور

هنگام نصب، ژنراتور باید حداقل یک متر از هر سمت از دیوار فاصله داشته باشد.

قیمت دیزل ژنراتور 100 کاوا ( 100Kva )

باید بدانید زمانی که عقربه‌های ولتاژ پایین هستند، باتری درحال شارژ شدن است. همچنین زمانی که عقربه‌ها بالا هستند، طول عمر باتری کاهش خواهد یافت. شارژرهایی که جهت شارژ کردن باتری دیزل ژنراتور ساخته شده‌اند از جنس فولاد ضد زنگ هستند. این نوع ژنراتور برق دیزلی معمولا در زمان‌های مختلفی این امکان را دارد که بارهایی تولید کند.

به منظور داشتن خرید باکیفیت، مقرون به صرفه و درست، لازم است قبل از خرید به موارد متعددی توجه کنید. در ابتدا فیلترهای روغن و سوخت باید در فواصل منظم تعویض شوند تا ژنراتور و اجزای آن بدون مشکل کار کنند. غفلت از این تعمیر و نگهداری باعث خرابی اجزا و آسیب به کل سیستم می شود. و همانطور که گفته شد، سیستم باید فعالیت کند تا قسمت های متحرک خود را “تمرین” دهد.

میزان تاثیر قیمت دیزل بر قیمت دیزل ژنراتور ؟

احتراق داخلی چیست؟ این احتمال وجود دارد که یک موتور احتراق داخلی به موتور نیرو دهد. یک موتور احتراق داخلی از طریق خود منبع سوخت خود را به حرکت مکانیکی تبدیل می کند. قطعات متحرک داخلی همانطور که هوای بیرون با این قسمتهای متحرک با سوخت داخل موتور مخلوط می شود.

سرویس پاک کننده هوا شامل پاکسازی اجزای اصلی فیلتر است که گرد و غبار وارد شده به پاک کننده هوا را نگه می دارد. حالت گرفتگی فیلتر، کنترلی برای آسیب به قسمت های اصلی فیلتر می باشد در چنین شرایطی لازم است که فیلتر کنترل را پاکسازی شود. همچنین پنجره ها یا کانال های ورودی هوای تازه و تخلیه هوای گرم را بازرسی کنید تا مطمئن شوید بسته یا مسدود نشده اند. صرفاً بررسی ولتاژ خروجی باتری ها در توانایی آن ها جهت ارائه توان راه اندازی کافی نیست.

اتصال موازی بین دیزل ژنراتورها

ما در این مطلب قصد داریم با انواع برند خرید دیزل ژنراتور آشنا شده و این محصولات را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم. دیزل ژنراتور غالباً به‌صورت محلی و بدون اتصال به شبکه قدرت، به‌کار می‌رود و به‌عنوان منبع تغذیه اضطراری در صورت قطعی برقِ شبکه، جایگزین آن می‌شود. در کاربردهای پیچیده‌تر، این ژنراتور می‌تواند به‌عنوان پشتیبان شبکه در زمان اوج بار به کار گرفته شود و انرژی الکتریکی را به شبکه تزریق کند.

دیزل ژنراتور

این همزمانی شامل جور کردن ولتاژ، فرکانس و فاز قبل از اتصال ژنراتور به سامانه است.

اما مشاوره رایگان چه مزیتی برایتان به همراه دارد؟ یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب، توان الکتریکی مورد نیاز شما است. به طور معمول پس از یک مشاوره و بازدید فنی، میزان برق اضطراری که مورد نیاز شما است، تعیین می‌شود. بدین ترتیب می‌توانید نوع دستگاه مناسب خود را با هزینه‌ای معقول و مقرون به صرفه به دست آورید.

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع است که از آن استفاده های مختلفی می شود.

  • احتراق ناقص سبب شکل‌گیری دوده و پسماند سوخت نسوخته می‌شود که مسیر رینگ‌های پیستون را بسته و می‌چسباند و سبب کاهش شدید در کارایی مهر و موم کردن می‌شود و فشار کم ابتدایی را تشدید می‌کند.
  • شما می توانید برای مشاهده انواع مدل‌های دیزل ژنراتور به صفحه دیزل ژنراتور مراجعه کنید.
  • گاهی افزایش تصاعدی هزینه مصرف برق در برخی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی به حدی افزایش پیدا می‌کند که ادامه روند تامین انرژی الکتریکی برای آن سیستم، مقرون به صرفه نیست.
  • به طور کلی میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور به مولفه هایی از جمله اندازه و میزان بار موجود در انواع دیزل ژنراتور بستگی دارد.
  • در چنین حالتی، بر اساس استاندارد رتبه‌بندی، این ژنراتور در حالت جایگزین رتبه بهتری نسبت به حالت مولد اصلی شبکه خواهد داشت.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

بازی انفجار: راهنمای کامل برای شرط بندی آنلاین
تنوع و شیک‌ترین خرید عمده تیشرت مردانه
با ما بازی کنید: سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم
معرفی بازی انفجار: جذاب ترین بازی آنلاین در ایران
مکمل گینر: راه حلی کارآمد برای افزایش وزن و حجم عضلات
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما
تمامی اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی تولید می‌شوند، اما توجه داشته باشید که ما هیچ توصیه‌ای برای استفاده از این اطلاعات ارائه نمی‌دهیم.